Fizdeils: Porziņģa atgriešanās paātrinās "Knicks" pārbūves procesu

Deivids Fizdeils FOTO: AP/LETA

Latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa atgriešanās laukumā paātrinās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas "Knicks" pārbūves procesu, atzīst vienības galvenais treneris Deivids Fizdeils.

Pašlaik 23 gadus vecais Porziņģis turpina atkopties no smaga ceļgala savainojuma, ko viņš guva februārī. Šobrīd nav noteikts konkrēts periods, kad Porziņģis varētu atgriezties laukumā.

"Knicks" komanda pēdējos gados piedzīvojusi lielas sastāva izmaiņas un tās perspektīvas brīžiem tiek salīdzinātas ar Filadelfijas "76ers", kas pulcējusi daudzus talantus un no līgas pastarītes kļuvusi par vienu no vadošajām vienībām.

"Mums ir Kristaps, kurš ir liels komandas balsts. Tā ir viena lieta, kas atšķiras no tā, kam Brets ["76ers" treneris Brets Brauns] gāja cauri. Viņi izmēģināja daudz jaunus spēlētājus. Ar Kristapa atbalstu mēs varētu paātrināt visu," "New York Post" citē Fizdeila teikto.

Porziņģa atgriešanos gaida arī "Knicks" šī gada drafta izvēle Kevins Nokss.

"Esam līdzīgās cīņās piedzīvojuši zaudējumus pret spēcīgākajām komandām. Varam sacensties ar tām. "76ers" izgāja cauri ilgam procesam un arī mocījās ar savainojumiem. Nedomāju, ka mums tas būs tik ilgi," pauda Nokss.

Kevins Nokss FOTO: AFP/SCANPIX

Porziņģis vēl nav aizvadījis kontakta treniņus ar komandas biedriem.

"Runāju ar viņu ģērbtuvē, bet kopā vēl neesam trenējušies. Viņš šobrīd dara visu, lai atgrieztos laukumā. Nevaru sagaidīt, kad viņš būs atpakaļ. Visu laiku esmu domājis par to, kā tas būs, kad spēlēsim kopā. Cerams, ka mums izdosies sadarboties," stāstīja Nokss.

Tiek lēsts, ja Porziņģis nākamās nedēļas laikā neatsāks treniņus, tad viņa atgriešanās uz Ziemassvētkiem ir tikpat kā neiespējama.

Pārbūvē esošā "Knicks" ar septiņām uzvarām 23 spēlēs Austrumu konferencē ieņem 12.vietu un, visticamāk, pavasarī nepretendēs uz dalību izslēgšanas turnīrā.

Uz augšu
Back