Pasaules rallijkrosa čempionāta komanda STARD vēlas paturēt Baumani

TVNET/LETA
Pasaules rallijkrosa čempionāta komanda STARD vēlas paturēt Baumani
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Jānis Baumanis
Jānis Baumanis Foto: www.fiaworldrallycross.com

Pasaules rallijkrosa čempionāta komanda STARD arī nākamsezon savā sastāvā vēlas redzēt latviešu autosportistu Jāni Baumani, informē sacensību rīkotāji.

STARD pašlaik veic jaunas automašīnas "SuperCar" klases mašīnas izstrādi.

Pašlaik 26 gadus vecais Baumanis ar STARD komandas "Ford Fiesta" automašīnām startējis jau iepriekšējās divas sezonas, un šogad kopvērtējumā izcīnīja devīto vietu. Tik augstā vietā nebija nevienas komandas braucējs, kam nav tieša rūpnīcas atbalsta.

Šobrīd STARD plāno uz nākamo gadu izveidot spēcīgu automašīnu.

"Esam ļoti apmierināti ar šī gada rezultātiem. Domāju, ka ikviens sagaidīja, ka atstarpe starp rūpnīcu un privātajām komandām būs lielāka, tomēr esam apliecinājuši, ka ar nepieciešamo devu uzlabojumu un pieredzi, kas radusies pēdējo gadu laikā, mēs varam atstarpi samazināt," teica STARD komandas vadītājs Mihaels Sakovičs. "Šobrīd esam jaunas automašīnas izstrādes procesā, kas būs vēl efektīvāka un labāka. Sagaidām, ka mūsu pozīcijas pasaules čempionātā uzlabosies."

STARD komanda pieder bijušajam pasaules rallija čempionāta (WRC) un rallijkrosa braucējam Manfrēdam Štolam no Austrijas.

Komanda pašlaik veic nepieciešamo, lai turpinātu sadarbību ar Baumani arī nākamajā sezonā.

"Mūsu plāns ir turpināt sadarboties ar Jāni. Pēdējo gadu laikā mūsu sadarbība ir ļoti uzlabojusies. Ir izveidojusies uzticības un pārliecības bāze, turklāt mēs viens otru zinām, kas pretī panākumiem ir ļoti nozīmīgi," pauda Sakovičs. "Baumanis arī kā braucējs nepārtraukti pilnveidojas, tāpēc mēs būtu ļoti priecīgi, ja varētu turpināt ar viņu sadarboties. Šobrīd esam sarunās."

Nākamsezon STARD gatavojas pasaules čempionātā startēt ar divām automašīnām.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu