Girgensona pārstāvētā "Sabres" izcīna "sauso" uzvaru pret Anaheimas klubu

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: Reuters/ScanPix

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā pārliecinoši ar 3:0 uzvarēja Anaheimas "Ducks".

Vārtus "Sabres" labā šajā spēlē guva NHL debitants Rasmuss Dālins, Konors Šīrijs un Džefs Skiners. Bufalo komandas vārtsargs Līnuss Ūlmarks atvairīja visus 40 pretinieku metienus.

Girgensons šoreiz uz ledus pavadīja 15 minūtes un deviņas sekundes, vairāk nekā četras minūtes no tām cīnoties mazākumā. Vēl latvietis veica trīs spēka paņēmienus un bloķēja divus metienus. Viņa lietderības rādītājs palika neitrāls.

Vienīgais Latvijas hokejists NHL šosezon 34 spēlēs izcēlies ar trim gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

"Sabres" ar 37 spēlēs izcīnītiem 47 punktiem joprojām ir Austrumu konferences 4.vietā.

Tagad "Sabres" komanda dosies Ziemassvētku brīvdienās, jo nākamais mačs jāaizvada tikai naktī uz 28.decembri pēc Latvijas laika, kad izbraukumā būs jātiekas ar Sentluisas "Blues".