Strautiņš kaldina komandas uzvaru pār Itālijas A sērijas vicelīderi

Artūrs Strautiņš
Artūrs Strautiņš Foto: Jānis Škapars/TVNET

Latviešu basketbolists Artūrs Strautiņš trešdien guva desmit punktus Itālijas A sērijas spēlē un kaldināja Triestes "Alma" komandas uzvaru.

"Alma" viesos ar rezultātu 83:75 (12:11, 31:20, 14:20, 26:24) pārspēja A sērijas vicelīderi Venēcijas "Umana Reyer".

Strautiņš šajā duelī laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā realizēja vienu no četriem divpunktu metieniem, divus no četriem tālmetieniem un abus divus soda metienus.

Tāpat viņš izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, divas reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes, tiekot pie 13 efektivitātes koeficienta punktiem.

"Alma" rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija horvāts Hrvoje Peričs.

Sezonas ievadā "Alma" klubā spēlēja arī Ojārs Siliņš, taču šobrīd viņš šo vienību ir jau atstājis.

Tikmēr otrdien uzvaru arī šīs sezonas A sērijas 12.spēlē guva Daira Bertāna pārstāvētā Itālijas čempione Milānas "AX Armani Exchange Olimpia", kas mājās ar 87:75 (28:22, 18:18, 17:16, 24:19) guva virsroku pār Brešas "Germani Basket" vienību.

Bertāns šajā duelī laukumā pavadīja četras minūtes, kuru laikā vienu reizi pārkāpa noteikumus.

Milānas "AX Armani Exchange Olimpia" ar 12 uzvarām tikpat spēlēs atrodas A sērijas līderpozīcijā, kamēr Triestes "Alma" ar septiņiem panākumiem ir sestajā vietā 16 komandu konkurencē.

Milānas klubs pagājušajā sezonā uzvarēja Itālijas čempionātā, valsts titulu tam iegūstot jau 28.reizi.