Bokseris Pakjao: Gribu pierādīt, ka vecums ir tikai skaitlis

Menijs Pakjao FOTO: AP/Scanpix

40 gadus vecais filipīniešu bokseris Menijs Pakjao gatavojas savai 70. cīņai profesionālajā boksā un vēlas pierādīt, ka vecums ir tikai skaitlis, ziņo BBC.

Pakjao jau sestdien Lasvegasā aizvadīs savu 70. cīņu profesionālajā boksā, spēkojoties ar Edrienu Broneru. Filipīnietis pret četru dažādu svara kategoriju pasaules čempionu Broneru aizstāvēs savu Pasaules boksa asociācijas (WBA) čempiona jostu pirmā pusvidējā svara ("welterweight") kategorijā.

"Šī cīņa būs izaicinājums, jo tas būs mans pirmais boksa mačs pēc 40 gadu sliekšņa sasniegšanas. Vecums ir tikai skaitlis. Galvenais, kā trenējies un cik cītīgi strādā. Man ir, ko pierādīt," izteicies Pakjao.

Pakjao sestdienas cīņas pretinieks Broners ir pretrunīga personība. 29 gadus veco amerikāni pagājušā gada decembrī arestēja par neierašanos uz tiesas sēdi. Tiesā bija jāizskata boksera 2017.gadā fiksētie pārkāpumi pie automašīnas stūres - viņu vairākas reizes apturēja policija, bet Broners nevarēja uzrādīt derīgu vadītāja apliecību vai auto apdrošināšanu. 

Pakjao savas karjeras laikā 69 cīņās svinējis 60 uzvaras, septiņas reizes cīnījies neizšķirti un piedzīvojis divus zaudējumus. 

Uz augšu
Back