Latvijas ASRT komanda pasūtījusi divus Volkswagen Polo GTI R5 rallija auto par €486 000

TVNET
Latvijas ASRT komanda pasūtījusi divus Volkswagen Polo GTI R5 rallija auto par €486 000
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Volkswagen Polo GTI R5
Volkswagen Polo GTI R5 Foto: Volkswagen Motorsport

Rallija komanda ASRT noslēgusi pasūtījuma līgumu ar Volkswagen Motorsport GmbH par divu sporta Polo GTI R5 iegādi, kas ir vēsturē lielākais Volkswagen sporta automašīnu darījums Baltijā. Pasūtīto automašīnu kopējā vērtība ir 486 000 eiro. Volkswagen Polo GTI R5 ir jaunākā sporta kategorijas Volkswagen automašīna. Tai ir 1,6 litru turbomotors ar 272 ZS un 400 Nm, kas 1,23 tonnas smago auto līdz 100 km/h paātrina 4,1 sekundē. Jaunās automašīnas komandai tiks piegādātas šī gada laikā, bet pirmās rallija sacensības plānotas jau 2020. gada sākumā.

2019. gadā komanda plāno autobraucēju testus, automehāniķu apmācības, lai jau 2020. gadā startētu vietējos Baltijas, kā arī Eiropas čempionātos un spētu cīnīties par čempionu tituliem.

“Es vēlos savu komandu 2020. gadā redzēt no labākās puses, ar labiem rezultātiem un kvalitatīvu komandas darbu. Milzīgs paldies Volkswagen Motorsport un Baltijas Volkswagen importierim par iespēju mūsu komandai startēt ar vienu no konkurētspējīgākajām automašīnām tirgū,” norāda komandas ASRT īpašnieks Ainārs Igaveņš un piebilst, ka Volkswagen automašīnas sevi pierādījušas gan rallijā, gan rallijkrosā.

Volkswagen Polo GTI R5
Volkswagen Polo GTI R5 Foto: Volkswagen Motorsport

Polo GTI R5 automašīna debitēja sacīkšu trasē pirms nedaudz vairāk kā gada. Auto izstrādāts atbilstoši Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) noteikumiem. Tā kā tie paredz maksimālās jaudas ierobežojumus, ražotāji koncentrējas uz aerodinamiku, vadību, piekari un citu aprīkojumu pilnveidi.

ASRT rallija komanda ir viena no vadošajām rallija komandām Baltijas valstīs, un tikpat veiksmīgi gūst panākumus citviet Eiropā un Krievijā. ASRT nodrošina jaunu sporta automašīnu būvniecību, testu organizēšanu, rezerves daļu tirdzniecību, sporta automašīnu īri, kā arī piedāvā pilnu servisu un mašīnu apkalpošanu sacensībās un treniņos. 

ASRT bāzes atrodas Latvijā un Spānijā, tādēļ, pateicoties plašajam ģeogrāfiskajam izvietojumam un attīstītajai loģistikas sistēmai, var sekmīgi strādāt ar klientiem Baltijas valstīs, Krievijā un visā Eiropas Savienībā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu