Bolts liek punktu sapnim kļūt par profesionālu futbolistu

Useins Bolts FOTO: AFP/LETA

Leģendārais jamaikiešu sprinteris Useins Bolts licis punktu sapnim kļūt par profesionālu futbolistu.

Pašlaik 32 gadus vecais Bolts pagājušajā gadā nespēja vienoties ar Austrālijas augstākās līgas vienību Gosfordas "Mariners", kuras rindās atradās uz pārbaudes laiku. Viņš pirms tam savas futbolista prasmes testējis arī tādā klubā kā Dortmundes "Borussia", kā arī viesojies komandās Norvēģijā un Dienvidāfrikas Republikā.

Savukārt otrdien Bolts dzimtenes medijiem atklāja, ka pārvilcis svītru sapnim kļūt par profesionālu futbolistu.

"Negribu teikt, ka sarunas par līguma noslēgšanu ar "Mariners" klubu nebūtu aizvadītas pareizi, tomēr uzskatu, ka šai situācijai nepievērsāmies tā, kā mums to vajadzēja. No šādām kļūdām jāmācās un jāturpina dzīvot tālāk," izteicās Bolts, kurš tagad savu nākotni saista ar biznesu. "Tā bija laba pieredze. Izbaudīju laiku ar komandu, un tas ļoti atšķīrās no vieglatlētikas. Kamēr biju tur, bija jautri."

"Sporta dzīve man ir beigusies, tagad došos biznesa virzienā," neslēpa Bolts.

Jamaikas sprinteris ir pasaules rekordists 100 un 200 metru metru distancēs. Simts metrus viņš savulaik veica 9,58 sekundēs, bet divas reizes garāku distanci noskrēja 19,19 sekundēs.

Bolts sprintera karjeru noslēdza pēc pagājušā gada pasaules čempionāta. Viņš ir astoņu olimpisko zelta medaļu un 14 pasaules čempionāta medaļu īpašnieks.

Uz augšu
Back