Gudramovičam/Kalniņam un brāļiem Šiciem vietas pirmajā sešiniekā PČ kamaniņās

Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš

FOTO: EPA/Scanpix

Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāžas Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, kā arī Andris un Juris Šici izcīnīja attiecīgi ceturto un piekto vietu Vinterbergas trasē Vācijā notiekošajā pasaules čempionātā.

Tikmēr vēl viens Latvijas divnieks Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs planētas meistarsacīkstēs ierindojās devītajā vietā.

Savukārt par pasaules čempioniem kļuva vācieši Toni Egerts/Saša Benekens, kuri pēc pirmā brauciena bija otrie, tomēr otro braucienu nesekmīgi veica olimpiskie čempioni Tobiass Vendls/Tobiass Arlts no Vācijas, kuriem līdz ar to nācās samierināties ar otro vietu, no uzvarētājiem atpaliekot 0,078 sekundes.

Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa austrieši Tomass Šteiss/Lorencs Kollers, kuri uzvarētājiem summā zaudēja 0,141 sekundi. Tikmēr Gudramovičs/Kalniņš no goda pjedestāla atpalika par 0,021 sekundi, kamēr Šici bija piektie. Tautiešiem viņi bija spiesti piekāpties par 0,034 sekundēm.

Vēl pēc pirmā brauciena brāļi Šici un Gudramovičs/Kalniņš bija mainītās pozīcijās, tomēr otrajā braucienā pieredzējušie Šici pieļāva kļūdu, kā rezultātā Latvijas ekipāžu divcīņā nācās piekāpties tautiešiem.

Savukārt Putins/Marcinkēvičs pēc pirmā brauciena bija septītie, tomēr otrais brauciens nebija veiksmīgs, tāpēc summā nācās atkāpties par divām pozīcijām.

Svētdien tiks aizvadītas vīriešu sacīkstes un komandu stafete. Vīru sacensībās Latviju pārstāvēs Kristers Aparjods, Riks Kristens Rozītis, Inārs Kivlenieks un Artūrs Dārznieks.

Šī ir jau trešā reize, kad planētas meistarsacīkstes uzņem Vinterbergas trase - iepriekš tas noticis 1989. un 1991.gadā. Kopā tiks sadalīti septiņi medaļu komplekti. Četri no tiem olimpiskajās disciplīnās sieviešu, vīriešu, divvietīgo ekipāžu konkurencē un komandu stafetē, bet vēl trīs sprinta sacensībās. Septīto reizi medaļas saņems arī pasaules U-23 čempionāta uzvarētāji sieviešu, vīriešu un divvietīgo ekipāžu konkurencē.

Uz augšu