BK "Liepāja" piesaista pieredzējušo Jureviču

Mareks Jurevičus. FOTO:

Latvijas basketbola klubs "Liepāja" papildinājis sastāvu ar pieredzējušo aizsargu Mareku Jureviču.

"Man ir prieks, ka esam vienojušies ar Mareku, jo viņa pieredze palīdzēs mums gan treniņos, gan spēlēs, gan ārpus laukuma jaunajiem spēlētājiem," klubs citē tā galvenā trenera Artūra Štālberga teikto.

Pašlaik 34 gadus vecais Jurevičs šo sezonu uzsāka Latvijas čempionē "Ventspils", ar ko gan pēc gada izskaņas tika nolemts sadarbību neturpināt. Šajā Kurzemes klubā viņš pie lielas lomas gan netika, jo "OlyBet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas čempionātā spēlētājs vidēji guva 3,5 punktus un izcīnīja 1,7 atlēkušās bumbas, kamēr Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgā viņam caurmērā gūti 2,0 punkti.

Jurevičus "Ventspils" klubā spēlēja jau 2008.-2010.gadā. Savas karjeras laikā viņš spēlējis arī Itālijā, Francijā, Ukrainā un Rumānijā, bet pēdējos gados pārstāvēja dzimtās Liepājas komandu, kas gan bija vēl cita organizācija, salīdzinot ar tagadējo "Liepāju".

Kopā ar Ventspils vienību Jurevičus 2009.gadā kļuva par Latvijas čempionu, viņam iegūstot arī izslēgšanas turnīra vērtīgākā spēlētāja balvu.

"Liepāja" šosezon apvienotā čempionāta kopvērtējumā ar četrām uzvarām 16 spēlēs ieņem priekšpēdējo vietu 15 komandu konkurencē. Vienība nākamo maču aizvadīs jau sestdien, kad viesosies pie Ervīna Jonāta pārstāvētās Raplas "Avis Utilitas".

Uz augšu
Back