Arī Kaufmanis, Lomažs, Lasenbergs un Džonsons piedalīsies Latvijas-Igaunijas līgas Zvaigžņu spēlē

Rihards Lomažs

FOTO: FIBA.com

Latvijas komandu basketbolisti Džastins Džonsons, Jānis Kaufmanis, Rihards Lomažs un Edgars Lasenbergs iekļauti starp "Olybet" Latvijas-Igaunijas līgas Zvaigžņu spēles komandas rezervistiem.

Zvaigžņu spēle notiks 16.februārī Tartu, kur apvienotā čempionāta zvaigznes spēkosies pret Somijas līgas labākajiem spēlētājiem.

Pamatpiecniekā no Latvijas komandām tika iebalsots tikai "VEF Rīga" uzbrucējs Mareks Mejeris, kuram kompāniju sastādīs četri Tallinas "Kalev"/"Cramo" basketbolisti - aizsargi Janari Joesārs un Šavons Lūiss, uzbrucējs Kristjans Kangurs un centra spēlētājs Arnets Multrijs.

Rezervistus Latvijas-Igaunijas līgas komandai izraudzījās "Ventspils" stūrmanis Roberts Štelmahers un Tallinas "Kalec"/"Cramo" treneris Donalds Kairis. Viņi izvēlējās Džonsonu ("Liepāja"), Kaufmani ("Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola"), Lomažu ("Ventspils"), Lasenbergu ("Ogre"), Indreku Kajupanku (Raplas "Avis Utilitas"), Kregoru Hermetu ("Tartu Universitāte") un Gregoru Arbetu (Tallinas "TalTech").

Mačs norisināsies Tartu Universitātes jaunajā zālē, kur ir 3000 skatītāju vietas. Biļetes šobrīd var iegādāties "Piletilevi.ee", un to cena ir no 15,50 līdz 40,50 eiro.

Paralēli Zvaigžņu spēlei notiks arī meistarības un tālmetienu konkursi, kā arī konkurss treneriem.

Iepriekšējā sezonā savā starpā tikās Latvijas un Igaunijas līgu zvaigznes, latviešiem Tallinā uzvarot ar 127:126. Aizpērn LBL Zvaigžņu spēle notika Ventspilī un pēc tās tika apsolīts, ka 2018.gadā to aizvadīs Ogrē, tomēr aizpērnā gada beigās tika paziņots, ka Tallinā risināsies apvienota Latvijas un Igaunijas līgu cīņa.

Uz augšu