Bļugeram neatrodas vieta "Penguins" pieteikumā; Malkins atgriežas sastāvā ar uzvaru

Latviešu hokeja uzbrucējam Teodoram Bļugeram paliekot ārpus pieteikuma, Pitsburgas "Penguins" pirmdien izcīnīja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā vienības sastāvā atgriezās krievu centra uzbrucējs Jevgēņijs Malkins.

"Penguins" ar 4:1 uzvarēja Filadelfijas "Flyers", pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Pitsburgas kluba vārtsargs Mets Marejs atvairīja 50 pretinieku metienus, sasniedzot jaunu karjeras atvairīto ripu rekordu. 28 no 50 pretinieku metieniem Marejs atsita mača otrajā trešdaļā.

Malkins atgriezās sastāvā pēc piecu maču izlaišanas ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ. Šajā spēlē Krievijas hokejists izcēlās ar rezultatīvu piespēli, četriem metieniem pa vārtiem un 10 soda minūtēm.

Bļugers šoreiz netika iekļauts mača pieteikumā, kaut gan sešās NHL spēlēs guvis divus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.