ITF prezidents atzinīgi vērtējis Latvijā sarīkoto Federāciju kausa dueli

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Deivids Hagertijs
Deivids Hagertijs Foto: AP/Scanpix

Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) prezidents Deivids Hagertijs atzinīgi vērtēja Latvijā sarīkoto Federāciju kausa dueli ar Slovākiju, atklāja Latvijas Tenisa savienības (LTS) prezidents Juris Savickis.

Latvijas tenisistes nedēļas nogalē "Arēnā Rīga" Federāciju kausa duelī pārspēja Slovākiju un iekļuva pārspēlēs par vietu Federāciju kausa Pasaules pirmajā grupā.

"Patiess prieks par Latvijas sasniegto augsto līmeni tenisā un to, ka spējam apspēlēt tādus grandus. Es 20 gadus vadu LTS, un šobrīd mēs esam sasnieguši to, par ko kādreiz pat nevarējām sapņot," atzīmēja Savickis.

Latvija šāda līmeņa mačus uzņēma pirmo reizi, turklāt uz dueli bija ieradies arī ITF prezidents Hagertijs.

"Ar uzņemšanu bija apmierināta ne tikai Slovākijas izlase, bet arī Hagertijs, kurš pēc viesošanās Rīgā ļoti atzinīgi vērtēja Latvijas organizatorisko līmeni sacensībām," pauda Savickis, gan neatklājot, cik izmaksāja maču rīkošana "Arēnā Rīga". "Milzīgs paldies jāsaka valdībai, bez kuras atbalsta tenisa savienībai nepietiktu līdzekļu, lai noorganizētu šo pasākumu."

Uz jautājumu, vai arī turpmāk Federāciju kausa mačos redzēsim pašmāju labākās tenisistes, tenisa savienības vadītājs atbildēja ar cerībām, ka komandas sastāvs arī nākamajos mačos būs tikpat pārliecinošs un spēcīgs kā Rīgā aizvadītajos.

Otrdien paredzēta izloze, kad Latvija uzzinās nākamās kārtas pretinieku, kas būs Čehija, Vācija, ASV vai Beļģija.

Pēc pagājušajā nedēļas nogalē gūtajiem panākumiem otrās grupas cīņās, Latvija iekļuva 12 pasaules labāko izlašu starpā. Tās cīnīsies par vietu Pasaules pirmajā grupā, kur ir astoņas izlases.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu