Daudzsološais sniegums Eiropā un sudraba medaļa valsts čempionātā jau 16 gadu vecumā Vonai pavēra ceļu uz ASV izlasi, kuras sastāvā viņa 2000. gada novembrī piedzīvoja debiju pasaules kausa posmā Pārksitijā. Tikmēr pirmo reizi uz pjedestāla Pasaules kausa (PK) sacensībās Vona kāpa 2004. gadā Itālijas pilsētiņā Kortīnā – nobrauciena sacensībās Vona izcīnīja bronzas medaļu, zaudējot tikai olimpiskajām medaļniecēm Kerolai Montilē (Francija) un Renātei Getšlai (Austrija).
Un tā Lindsija kļuva par vienu no pasaulē labākajām kalnu slēpotājām. Sākumā vairāk koncentrēdamās uz tehniskajām disciplīnām, laika gaitā viņa pārkvalificējās uz nobraucienu un supergigantu. Tiesa, lielajās sacensībās Vonai nav veicies tik labi, cik viņa pati vēlētos. Piedalījusies piecās olimpiskajās spēlēs, savu vienīgo zelta medaļu Vona izcīnīja 2010. gadā Vankūverā. Arī no astoņiem pasaules čempionātiem, kuros nācies startēt, zelts ticis izcīnīts tikai vienā – 2009. gadā Val d’Izērā, kad uzvaras nāca abās ātruma disciplīnās.
Toties 82 uzvaras pasaules kausa posmos – rekords, kas tuvākajā laikā netiks pārspēts – labi atspoguļo Vonas izcilo karjeru. Viņa ir vienīgā sieviete vēsturē, kurai izdevies izcīnīt tik daudz uzvaru. Pirms kāda laika Vona pati publiski paziņoja, ka mēģinās pārspēt leģendārā zviedra Ingemāra Stenmarka rekordu, 86 uzvaras. Galvenais iemesls, kādēļ tas neizdevās, bija daudzās traumas, kas piemeklējušas Vonu pēdējās sezonās.
Pēc 2016.gada novembrī gūtā rokas savainojuma Lindsija pat neesot spējusi pakustināt pirkstus. Taču ilgas fizioterapijas nodarbības un neatlaidīgi treniņi tomēr ļāva atgriezties uz pareizā ceļa. Brīnumainā kārtā Vona spēja gūt vēl vairākas uzvaras PK posmos. Par spīti kārtējam kritienam, ko nācās piedzīvot šā pasaules čempionāta pirmajā dienā, Lindsijai izdevās vēlreiz atgūties un pārsteidzoši izcīnīt bronzas godalgu svētdien nobraucienā.