Dārgais piedalīsies Latvijas-Igaunijas līgas Zvaigžņu mača "slam dunk" konkursā

Kristaps Dārgais FOTO: Jānis Laganovskis (estlatbl.com)

"OlyBet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēles "slam-dunk" konkursā kā viens no dalībniekiem izvēlēts "Ogres" uzbrucējs Kristaps Dārgais.

Dārgais ir pieckārtējs Latvijas Basketbola līgas (LBL) Zvaigžņu spēles "slam-dunk" konkursu uzvarētājs.

Viņam konkurenci sastādīs komandas biedrs Kārlis Apsītis, kā arī Dešons Kings ("Valga-Valka"/"Maks&Moorits") un Lēmets Loiks (Tallinas "Kalev"/TLU). Savukārt Somijas līgu pārstāvēs Džuvans Steitens (Helsinku "Seagulls") un Kenets Manigo (Tamperes "Pyrintoo").

Meistarības konkursā piedalīsies Džastins Lamonts Džonsons ("Liepāja"), Edgars Lasenbergs ("Ogre"), Šavons Lūiss (Tallinas "Kalev"/"Cramo"), Kregors Hermets ("Tartu Universitāte"), kā arī Topiass Palmi ("Kataja Basket"), Anto Nikarinens ("KTP Basket"), Bojans Sarcevičs ("Kauhajoki") un Džuvans Steitens ("Seagulls").

Tikmēr trīspunktu metienu konkursā piedalīsies Jānis Kaufmanis ("Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola"), Rihards Lomažs ("Ventspils"), Indreks Kajupanks (Raplas "AVIS Utilitas") Tomass Rādiks (Tallinas "TalTech"), Tēmu Ranniko ("Salon Vilpas"), Ville Kaunisto ("Kouvot").

Zvaigžņu spēle notiks 16.februārī Tartu, kur apvienotā čempionāta zvaigznes spēkosies pret Somijas līgas labākajiem spēlētājiem.

Jau ziņots, ka pamatpieciniekā no Latvijas komandām tika iebalsots tikai "VEF Rīga" uzbrucējs Mareks Mejeris, kuram kompāniju sastādīs četri Tallinas "Kalev"/"Cramo" basketbolisti - aizsargi Janari Joesārs un Šavons Lūiss, uzbrucējs Kristjans Kangurs un centra spēlētājs Arnets Multrijs.

Rezervistus Latvijas-Igaunijas līgas komandai izraudzījās "Ventspils" stūrmanis Roberts Štelmahers un Tallinas "Kalev"/"Cramo" treneris Donalds Kairis. Viņi izvēlējās Džonsonu ("Liepāja"), Kaufmani ("Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola"), Lomažu ("Ventspils"), Lasenbergu ("Ogre"), Kajupanku (Raplas "Avis Utilitas"), Hermetu ("Tartu Universitāte") un Arbetu (Tallinas "TalTech").

Mačs norisināsies Tartu Universitātes jaunajā zālē, kur ir 3000 skatītāju vietas. Biļetes šobrīd var iegādāties "Piletilevi.ee", un to cena ir no 15,50 līdz 40,50 eiro.

Paralēli Zvaigžņu spēlei notiks arī meistarības un tālmetienu konkursi, kā arī konkurss treneriem.

Iepriekšējā sezonā savā starpā tikās Latvijas un Igaunijas līgu zvaigznes, latviešiem Tallinā uzvarot ar 127:126. Aizpērn LBL Zvaigžņu spēle notika Ventspilī un pēc tās tika apsolīts, ka 2018.gadā to aizvadīs Ogrē, tomēr aizpērnā gada beigās tika paziņots, ka Tallinā risināsies apvienota Latvijas un Igaunijas līgu cīņa.

Uz augšu
Back