Bertāns sekmē "Spurs" uzvaru NBA mačā

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns sestdien palīdzēja Sanantonio "Spurs" komandai izcīnīt uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā.

"Spurs" savā laukumā ar rezultātu 116:102 pārspēja Oklahomasitijas "Thunder" komandu.

Sanantonio izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas savā laukumā, bet pirms tam komandai bija smags izbraukums, kurā tika piedzīvoti 7 zaudējumi 8 mačos.

Bertāns laukumā pavadīja 21 minūti, realizēja 2 no 4 tālmetieniem un arī vienīgo izpildīto soda metienu.

Latvijas basketbolista kontā arī 2 atlēkušās bumbas, 1 bloķēts metiens, 1 piezīme un +4 lietderības rādītājs.

"Spurs" sastāvā Lamarkuss Oldridžs guva 27 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, bet vēl 22 punktus uzvarētājiem pievienoja Rūdijs Gejs.

"Thunder" rindās Rasels Vestbruks guva 19 punktus, izcīnīja 9 atlēkušās bumbas un veica 8 rezultatīvas piespēles.

Oklahomasitijai otro spēli pēc kārtas pleca traumas dēļ nevarēja palīdzēt līgas otrais rezultatīvākais spēlētājs Pols Džordžs, kurš šosezon vidēji mačā guvis 28,6 punktus.

Šajā mačā "Spurs" jau pirmajā puslaikā guva 72 punktus, kas Sanantonio komandai šosezon ir labākais rādītājs.

Rietumu konferences turnīra tabulā "Spurs" ar 35 uzvarām un 29 zaudējumiem ieņem 7. vietu, tikmēr "Thunder" ar bilanci 38-24 ierindojas 3. pozīcijā.