Hārtlija trenētā "Avangard" svin trešo uzvaru sērijā pret "Baris"

Bobs Hārtlijs (centrā)

Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" komanda trešdien nonāca vienas uzvaras attālumā no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences fināla.

"Avangard" konferences pusfināla ceturtajā spēlē Balašihā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja Astanas "Baris", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Otrā perioda pirmajā pusē komandas apmainījās vārtu guvumiem - "Avangard" rindās precīzi meta Aleksandrs Jaremčuks, bet pretiniekiem vairākumu realizēja Metjū Fretins. Trešajā periodā vēl divas ripas viesu vārtos ieraidīja Maksims Čudinovs, kurš nodrošināja Hārtlija vadītajai komandai uzvaru.

Sērijas piektā spēle notiks piektdien Astanā, kuru trešdien pārsauca par Nursultanu.

Tāpat solis līdz Austrumu konferences finālam palicis Ufas "Salavat Julajev" komandai, kas mājās ar 4:2 (3:1, 1:0, 0:1) pārspēja Jekaterinburgas "Avtomobilist", sērijā panākot 3-1.

Rietumu konferences pusfinālā latviešu uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas "Dinamo" ar 1-3 atrodas iedzinējos pret regulārā čempionāta labāko vienību Maskavas CSKA, kamēr Sanktpēterburgas SKA ar 3-1 ir vadībā pret Jaroslavļas "Lokomotiv".

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas "Dinamo".