Halepa nonāk vienas uzvaras attālumā no atgriešanās ranga līderpozīcijā

LETA/AFP
Simona Halepa
Simona Halepa Foto: AP/Scanpix

Rumānijas tenisiste Simona Halepa pēc uzvaras Maiami WTA "Premier" ceturtdaļfinālā nonākusi viena panākuma attālumā no atgriešanās WTA ranga līderpozīcijā.

Bijusī pasaules pirmā rakete trešdien Maiami WTA "Premier" ceturtdaļfināla mačā ar 6-4, 7-5 pieveica ķīnieti Cjanu Vanu un strauji pietuvojās ranga pirmajai vietai. Halepa uzvarēja otro setu no rezultāta 1-5.

"Es sāku labi un spēlēju gudru tenisu, taču otrajā setā viņa sāka spēlēt labāk," pēc mača sacīja Halepa. "Mans treneris teica, ka es pārāk steidzos un man nepieciešams nomierināties. Tas bija lielisks padoms."

Pēc japānietes Naomi Osakas zaudējuma otrajā kārtā Rumānijas tenisistei ir iespējas atgūt pirmo vietu pasaules rangā. Šobrīd Halepa ir planētas trešā rakete.

Rumāniete pusfinālā tiksies ar Karolīnas Plīškovas un Markētas Vondrušovas pāra uzvarētāju.