Latviešu autošosejas komanda prezentē jauno Lamborghini Huracan

TVNET Auto
Latviešu autošosejas komanda prezentē jauno Lamborghini Huracan
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Flash Racing

Ziemeļeiropas sešu stundu izturības čempionātā (NEZ6H) ar skaļiem jaunumiem klajā nākusi latviešu autošosejas komanda “Flash Racing”, kura jaunajā sezonā cīnīsies par čempionu titulu ar jauno “Lamborghini Huracan Super Trofeo”. Pirmās sacīkstes komandai gaidāmas “DeWALT Grand Prix” posmā Rīgā 11. un 12. maijā. Bet līdz tam automobilis būs aplūkojams izstādē “Auto 2019”, kas no 12. līdz 14.aprīlim Ķīpsalā norisināsies jau 24.reizi.

Komanda jauno automašīnu iegādājusies no Gruzijas “Artline Racing Georgia” komandas, ar kuru sadarbojas un kurā iepriekš startējis arī latviešu autosportists Haralds Šlēgelmilhs. Automašīnas līdzšinējais īpašnieks Šota Abhazava ar to startējis “Lamborghini Super Trofeo” seriālā, izcīnot vairākas uzvaras. 

“Pēc vairākām neveiksmīgām sezonām Baltijas izturības čempionātā nolēmām, ka kaut kas ir jāmaina. Izvērtējot visus iespējamos variantus, nonācām pie lēmuma izpārdot savu autoparku un iegādāties kaut ko konkurētspējīgu. Izvēli par labu Lamborghini Huracan izdarījām tādēļ, ka tā ir rūpnīcas automašīna, bet tai nav ātruma ierobežojumu kā tas ir TCR automašīnām. Mērķis ir cīnīties par uzvaru Ziemeļeiropas izturības čempionātā, Baltijas autošosejas seriālā, kā arī plānojam startēt Palangas 1000km sacīkstēs un kādā no Eiropas izturības seriālu posmiem,” stāsta viens no komandas pilotiem Artūrs Batraks.

Foto: Flash Racing

Komanda tikusi ne tikai pie jaunas automašīnas un vizuālā tēla, bet ir notikušas izmaiņas arī komandas sastāvā. Šogad komandas līdzšinējo sastāvu – tēvu Vilni un dēlu Artūru Batrakus - papildinās trešais pilots – titulētais autosportists Miks Mātens no Igaunijas, kurš pagājušajā sezonā izcīnīja Baltijas čempiona titulu 4 stundu izturības čempionātā kopā ar Ernestu Globīti no Lietuvas (VW Golf GTI TCR). 

Foto: Flash Racing

Automašīna no 29. līdz 31. martam būs apskatāma Ķīpsalas izstāžu hallē izstādes “OUTDOOR 2019” ietvaros “Laivu Centrs” stendā. Savukārt uz starta jauno “Lamborghini Huracan” automašīnu varēs redzēt jau pēc pusotra mēneša  - Ziemeļeiropas un Baltijas autošosejas sezonas atklāšanas posmā “DeWalt Grand Prix” Rīgā, Biķernieku trasē, no 11. līdz 12. maijam. Sestdienā, 11. maijā, norisināsies NEZ6H sacīkstes, bet svētdienā, 12. maijā, Baltijas čempionāta “Baltic Touring Cars” klases braucieni, kuros ar jauno spēkratu sprinta distancē dosies Artūrs Batraks.

Foto: Flash Racing

Ziemeļeiropas 6 stundu izturības čempionātā šogad gaidāma spēcīga konkurence un plašs dalībnieku sastāvs, jo jaunas automašīnas prezentējušas jau vairākas lietuviešu un somu komandas.  

Foto: Flash Racing

2019. gada NEZ6H un Baltijas autošosejas čempionāta sezonas kalendārs:

posms “DeWALT Grand Prix”, Latvija – 10. - 12. maijs

posms “Botniaring Grand Prix”, Somija – 14. - 16. jūnijs

posms “Estonian Grand Prix”, Igaunija – 28. - 30. Jūnijs*

posms “Riga Summer Race”, Latvija – 16. - 18. augusts

posms, Igaunija – 20. - 22. septembris

*Tikai Baltijas autošosejas čempionāts

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu