Cīkstone Skujiņa nolēmusi likt punktu sportistes karjerai

Latvijas cīkstone Laura Skujiņa FOTO: Ieva Lūka / LETA

Viena no Latvijas vadošajām cīkstonēm Laura Skujiņa nolēmusi likt punktu sportistes karjerai, Latvijas Radio atklāja atlēte.

Lēmumu Skujiņa pieņēma ilgstoša sprandas savainojuma dēļ. Turpinājumā viņa plāno palīdzēt sportam attīstīties, darbojoties Latvijas Cīņu federācijas labā. Sākotnēji viņa gan bija cerējusi piedalīties 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs, tomēr pēc veselības pārbaudēm tika nolemts beigt karjeru.

"Ilgstošas problēmas ar sprandu - man tas jau ir daudzus gadus," sarunā ar mediju teica 31 gadu vecā Skujiņa. Cīkstone atklāja, ka jau pēc 2014.gada Latvijas Olimpiskās vienības ārsti esot viņu brīdinājuši. "Pēc Eiropas čempionāta 2014.gadā viņi teica, ka ilgi es nepavilkšu ar tādu sprandu. Šogad pēc pasaules čempionāta veicu atkārtotu magnētisko rezonansi, pēc kuras rezultātiem bija skaidrs, ka bez operācijas nedrīkst [turpināt]."

Latvijas cīkstone neslēpa, ka bija iespēja veikt operāciju Vācijā, tomēr atjaunošanās process būtu pārāk ilgs, tādēļ tika pieņemts lēmums beigt karjeru.

Lai gan sportiste sacensībās vairs neplāno piedalīties, pilnībā no cīņas sporta viņa neatvadās. "Audzināšu jaunos sportistus un cīnīšos par to, lai cīņas sports Latvijā kļūtu pazīstamāks."

Skujiņa iepriekš tikusi pie panākumiem Eiropas čempionātos U-18 un U-20 vecuma grupās, tomēr viņas karjeras augstākais punkts bija tieši 2014.gadā, kad viņa prata Eiropas un pasaules čempionātos iegūt bronzas godalgas.

Uz augšu
Back