Anglijas izlases aizsargs Rouzs par rasistiskiem apvainojumiem: Nevaru sagaidīt, kad beigšu karjeru

Denijs Rouzs FOTO: Reuters/ScanPix

Anglijas futbola izlases aizsargs Denijs Rouzs nevar sagaidīt, kad beigs savu profesionāļa karjeru, komentējot rasistiskos incidentus futbolā, piektdien medijiem atklāja pats sportists.

28 gadus vecais Rouzs un vairāki viņa komandas biedri Anglijas nacionālajā izlasē pirms divām nedēļām 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē pret Melnkalni tika rasistiski apvainoti. Angļi viesos ar rezultātu 5:1 sagrāva savu pretiniekus, bet uzvaru aizēnoja vietējie līdzjutēji, kuri Anglijas izlases virzienā izkliedza rasistiskus saukļus.

"Man pietiek," paziņoja Rouzs. "Man vēl ir palikuši pieci, seši gadi, ko aizvadīt futbolā, nevaru sagaidīt, kad beigšu karjeru."

Gaidāms, ka Melnkalnes futbola federācija par fanu rīcību saņems sodu no Eiropas futbola asociāciju savienības (UEFA), taču pagaidām nav zināms tā apmērs. Minimālais soda mērs ir daļēji aizvērt stadionu uz nākamo spēli, kamēr otrais šāda veida incidents tiks sodīts ar spēles aizvadīšanu pie slēgtām tribīnēm, kā arī 50 000 eiro lielu soda naudu.

Tikmēr pati Melnkalnes futbola federācija norādīja, ka tā diskvalificēs jebkuru līdzjutēju, kurš bijis iesaistīts rasistiskajos incidentos. "Multikulturālā un daudznacionālā sabiedrībā, kāda ir Melnkalnē, nav vietas šādai rīcībai," paziņojusi Melkalnes futbola jumtorganizācija.

Uz augšu
Back