Titulētais Solbergs paziņo par karjeras beigām

LETA
Titulētais Solbergs paziņo par karjeras beigām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Peters Solbergs
Peters Solbergs Foto: www.fiaworldrallycross.com

Titulētais norvēģis Peters Solbergs paziņojis par karjeras beigām augstākā līmeņa autosportā.

Tiesa, 44 gadus vecais Solbergs paliks motorsportā un piedalīsies atsevišķos pasākumos, tomēr tie nebūs saistīti ar augstākā līmeņa sportu. Viņš pieļāva iespēju atgriezties kādās augstāka līmeņa sacensībās vien izņēmuma gadījumos.

Solbergs augstākā līmeņa autosportā sacenties pēdējos 20 gadus - viņš 2003.gadā kļuva par pasaules čempionu rallijā, bet 2014. un 2015.gadā triumfēja pasaules rallijkrosa čempionātā.

Uz šo gadu Solbergam piederošā "PSRX Volkswagen Sweden" komanda nolēma paņemt pārtraukumu pasaules rallijkrosa čempionātā, bet pērn viņš uz vienu posmu atgriezās pasaules čempionātā rallijā, startējot WRC2 klasē Spānijā.

"Esmu bijis augstākajā autosporta līmenī jau 20 gadus, tas ir ilgs laiks, tāpēc esmu izlēmis likt punktu," sarunā ar "Autosport" atklāja Solbergs. "Es gan pilnībā neaizeju, jo vēl joprojām gribu darīt to, kas man liekas jautri, tāpēc vēlos piedalīties dažādos pasākumos."

Pasaules rallija čempionāta karjeras laikā Solbergs izcīnīja 13 uzvaras, braucot ar "Ford", "Subaru" un "Citroen" automašīnām, kamēr rallijkrosā viņam desmit panākumi.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu