Olimpiskā čempiona Vihrova meita izcīna 31. vietu EČ daudzcīņā

Elīna Vihrova. FOTO: facebook.com

Latvijas vingrotāja Elīna Vihrova ceturtdien Polijā ierindojās 31. vietā Eiropas čempionāta daudzcīņas kvalifikācijā.

Četru disciplīnu summā olimpiskā čempiona Igora Vihrova meita ieguva 49,065 punktus, kas viņai ļāva ierindoties 31. vietā. Finālu sasniedza 24 vingrotājas, taču tajā drīkstēja būt tikai divas dalībnieces no vienas valsts. Līdz ar to Latvijas pārstāve būs trešā finālsacensību rezerviste.

Individuāli vislabāko rezultātu Vihrova sasniedza brīvajās kustībās, kur ar 12,966 punktiem bija desmitā, tiekot pie iespējas būt kā otrajai rezervistei šajā disciplīnā. Atbalsta lēcienā Vihrova bija 19.vietā, vingrojumos uz līdztekām ieņēma 43.pozīciju, kamēr uz baļķa bija 53.pozīcijā.

No pārējām Latvijas sportistēm Anastasija Dubova daudzcīņā bija 67.pozīcijā, Zane Petrova bija četras pozīcijas zemāk, bet Marija Ribaļčenko startēja divās no četrām disciplīnām, atbalsta lēcienā ieņemot 23.vietu starp 25 konkurentēm, kamēr uz līdztekām viņa bija 69.pozīcijā. Nevienā citā disciplīnā Latvijas sportistes pirmajā trīsdesmitniekā neiekļuva.

Piektdien būs fināli daudzcīņā, bet nedēļas nogalē - atsevišķos vingrojumos.

Trešdien vīriešu konkurencē Viktors Jermakovs ieņēma 72.vietu daudzcīņā, kamēr Oļegs Ivanovs, startējot trijās no sešām disciplīnām, arī augstus rezultātus neguva.

Uz augšu
Back