Latvijas pretinieces Slovēnijas izlases vārtsargs Oblaks pagarina līgumu ar "Atletico"

Jans Oblaks

FOTO: EPA/Scanpix

Spānijas futbola čempionāta klubs Madrides "Atletico" pagarinājis līgumu ar savu pamatvārtsargu Janu Oblaku.

Jaunā vienošanās panākta līdz 2023.gadam.

Oblaks, kuram ir 26 gadi, pievienojās "Atletico" klubam 2014.gadā, bet šobrīd viņš tiek uzskatīts par vienu no pasaules labākajiem vārtsargiem.

Iepriekšējā Oblaka līgumā izpirkuma summa bija 100 miljonu eiro apmērā, bet tagad tā, visticamāk, ir paaugstināta. Kā ziņo Spānijas mediji, tā palielināta līdz 120 miljoniem eiro.

"Esmu ļoti priecīgs parakstīt jaunu līgumu ar "Atletico". Vienmēr no sevis atdošu visu, lai aizstāvētu šī kluba krāsas un turpināšu smagi strādāt," teica Oblaks.

Līdz šim slovēnis "Atletico" sastāvā ir aizvadījis 203 mačus, turklāt nepārspēts palicis 115 gadījumos.

Oblaks ir vadošais vārtsargs Slovēnijas izlasē, kas ir viena no Latvijas valstsvienības pretiniecēm 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Šajā turnīrā Latvijas izlase nākamos mačus aizvadīs savā laukumā vasarā - 7. jūnijā pret Izraēlu un 10. jūnijā pret Slovēniju.

Latvijas izlase kvalifikācijas ievadā ar 1:3 zaudēja Ziemeļmaķedonijai un ar 0:2 piekāpās arī Polijai, savukārt Slovēnija divas reizes spēlēja neizšķirti 1:1 - izbraukumā ar Izraēlu un mājās ar Ziemeļmaķedoniju. Slovēņiem abos mačos vārtus sargāja Oblaks.

Uz augšu