Deviņdesmitgadnieks Dambis izvizina Timrotu Biķernieku trasē

Ātruma cilts
TVNET Auto
Deviņdesmitgadnieks Dambis izvizina Timrotu Biķernieku trasē
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījuma vadītājs Pauls Timrots tiekas ar Latvijas autosporta leģendu Arnoldu Dambi, kurš 25. aprīlī svin 90. gadu jubileju. Mūžam jaunais autosportists atkal sēdīsies pie "Moskviča" stūres, lai gluži kā savas karjeras ziedu laikos izbrauktu pa Biķernieku trases līkumainajiem ceļiem.

Arnolds Dambis ir divkārtējs PSRS autošosejas čempions un 20. gadsimta izcilākais Latvijas autosportists. Sarunā ar Paulu Timrotu A. Dambis gremdējas atmiņās par karjeras aizsākumiem un neskaitāmajām uzvarām gan Latvijas, gan visas Padomju Savienības mērogā. Dambis savā karjerā galvenokārt braucis ar PSRS ražotiem automobiļiem un neslēpj viedokli par Padomju laika autobūves kvalitāti un sniegumu autosportā, kā arī atklāj, kurš tā laika spēkrats viņam ir vismīļākais.

Pauls Timrots uz sarunu aicinājis arī Arnolda Dambja dēlu, autosportistu Juri Dambi, kurš no tēva mantojis mīlestību pret autosportu. Ar atmiņām par leģendārā latviešu braucēja panākumiem dalās arī PSRS čempions autorallijā, Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) viceprezidents Andris Zvingevics un LAF Rallija komisijas vadītāja Irēna Krastiņa, kuri ieradušies Biķernieku trasē, lai godinātu autosporta meistaru jubilejā.

Arī Ātruma cilts komanda ir sarūpējusi dzimšanas dienas pārsteigumu, aicinot izbraukt Biķernieku trasi koši sarkanā "Moskvičā", lai izpētītu, kā šobrīd izskatās sacīkšu trase, kuras projektēšanā savulaik piedalījies arī pats Dambis.Raidījuma skatītājiem ir iespēja ielūkoties arī unikālā Dambja panākumu foto un video arhīvā.

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

Ātruma cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu