Pasečņiks atgriešanās mačā palīdz "Herbalife" gūt uzvaru

Anžejs Pasečņiks
Anžejs Pasečņiks Foto: EPA/Scanpix

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks sestdien atgriezās laukumā pēc divarpus mēnešu pauzes un palīdzēja Grankanārijas "Herbalife" vienībai gūt uzvaru Spānijas augstākās līgas (ACB) mačā.

"Herbalife" izbraukumā ar rezultātu 96:86 (21:25, 22:20, 34:24, 19:17) uzvarēja Madrides "Movistar Estudiantes".

Pasečņiks traumas dēļ nebija spēlējis kopš februāra, bet sestdien viņš laukumā pavadīja četras minūtes un 48 sekundes, kuru laikā iemeta divus punktus, jo viņš realizēja vienīgo divpunktu metienu, kā arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Markuss Ēriksons.

Tikmēr citā sestdienas mačā Mārtiņa Laksas pārstāvētās Kompostelas "Monbus Obradoiro" izbraukumā ar rezultātu 72:85 (18:23, 18:21, 25:22, 11:19) zaudēja Sansevastjanas "Delteco GBC" komandai.

Laksa šajā mačā laukumā pavadīja piecas minūtes un 41 sekundi, kuru laikā ar aktīvu sniegumu neizcēlās.

Ar 23 uzvarām 27 spēlēs Spānijas čempionāta vadībā atrodas Rolanda Šmita pārstāvētā Barselonas "Lassa", kurai ar 22 panākumiem 28 mačus aizvadījusī Madrides "Real", bet Artūra Kuruca pārstāvētā Vitorijas "Kirolbet Baskonia" guvusi 20 panākumus 27 cīņās un ir trešā.

Tikmēr Grankanārijas "Herbalife" un Kompostelas "Monbus Obradoiro" guvušas pa 11 uzvarām 29 spēlēs, kas ļauj ieņemt attiecīgi 13. un 14.vietu starp 18 komandām.