Kvitova Štutgartes turnīra finālā uzvar Igaunijas tenisisti Kontaveitu

Petra Kvitova
Petra Kvitova Foto: AFP/SCANPIX

Planētas trešā rakete sieviešu tenisā Petra Kvitova no Čehijas svētdien triumfēja Štutgartes WTA "Premier" turnīrā.

Kvitova finālmačā ar rezultātu 6-3, 7-6 (7:2) pārspēja Igaunijas pirmo raketi Aneti Kontaveitu, kura WTA rangā ir 15.vietā.

Zīmīgi, ka sezonas iepriekšējos 18 turnīros bija uzvarējušās dažādas tenisistes, bet Kvitova kļuva par pirmo spēlētāju, kura 2019.gadā tikusi pie diviem tituliem, jo viņa uzvarēja arī sacensībās Sidnejā.

Kvitova izcīnīja savu 27. WTA titulu karjerā un nākamajā nedēļā rangā pakāpsies uz karjeras rekordaugsto otro vietu.

Tikmēr Stambulas WTA "International" turnīrā uzvarējusi pasaules 40.rakete Petra Martiča no Horvātijas. Viņa finālā ar 1-6, 6-4, 6-1 guva virsroku pār čehieti Markētu Vondrušovu, kura reitingā ir sešas vietas zemāk.

Martičai šis ir pirmais WTA tituls karjerā.

Savukārt Barselonas "ATP World Tour 500" turnīrā uzvarējis planētais piektais numurs Dominiks Tīms, austrietim finālā ar 6-4, 6-0 pārspējot krievu Daniilu Medvedevu, kurš rangā ieņem 14.pozīciju.

Tīmam šis ir otrais ATP tituls sezonā un 13. karjerā.

Tikmēr Budapeštas "ATP World Tour 250" turnīrā triumfējis itālis Mateo Beretīni, kurš ATP rangā ir 55.vietā. Beretīni finālā ar 4–6, 6–3, 6–1 guva virsroku pār serbu Filipu Krajinoviču, kurš reitingā atrodams 50 pozīcijas zemāk.

Beretīni izcīnīja savu otro ATP titulu karjerā.