1976. gada "French Open" čempions: Federers kādreiz bija sliktais zēns

Rodžers Federers

FOTO: EPA/Scanpix

Bijušais Itālijas tenisists Adriano Panata, kurš ir 1976. gada "French Open" turnīra uzvarētājs, izteicies, ka savulaik Šveices tenisa leģenda Rodžers Federers bijis sliktais zēns. 

Ilgus gadus Federers par sevi atstājis nevainojamu priekšstatu. Viņš ir galants, nosvērts, intervijās korekts un visādā citādā ziņā izskatās priekšzīmīgs. 

Tomēr Panata atklājis, ka savulaik Federers nespējis savaldīt emocijas un nebija ar labu slavu. 

"Esmu sekojis viņam līdzi no viņa karjeras paša sākuma. Šobrīd viņš ir ideāls, kortā neizrāda dusmas, bet agrāk viņš mēdza plēst raketes un uzvedās slikti. Viņš bija sliktais zēns," izdevumā "Tennis World USA" citēts Panata. "Tagad viņš ir nobriedis. Vienmēr esmu teicis, ka viņš izpilda sitienus kā neviens cits."

Šajā sezonā 37 gadus vecais Federers izcīnījis divus ATP titulus, bet karjerā kopumā viņš triumfējis 101 ATP raudzes vienspēļu turnīrā. Pasaules rangā šveicietis šobrīd ieņem ceturto pozīciju. 

Savas karjeras laikā Federers izcīnījis 20 "Grand Slam" titulus. Viņš ir vienīgais vīriešu kārtas tenisists, kuram izdevies gūt tik daudz titulu šādas raudzes turnīros. ATP ranga pirmajā pozīcijā Federers kopumā atradies 310 nedēļas. 

Uz augšu