Čīles futbolisti nodrošina vietu "Copa America" ceturtdaļfinālā

Iepriekšējo divu Dienvidamerikas futbola izlašu turnīra "Copa America" čempione Čīle piektdien nodrošināja vietu šī gada meistarsacīkšu ceturtdaļfinālā.

Čīlieši Salvadoras pilsētā C apakšgrupas mačā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Ekvadoru.

Čīle jau astotajā minūtē izvirzījās vadībā, ar spēcīgu sitienu no aptuveni 13 metriem izceļoties Hosē Fuenzalidam. Tiesa, 26.minūtē Eners Valensija ar "pendeli" izlīdzināja rezultātu.

Čīles futbolisti gan otrā puslaika sākumā atguva vadību - 51.minūtē Aleksis Sančess saņēma Aranhisa piespēli no laukuma galalīnijas un trieca bumbu tīklā.

Apakšgrupā ar sešiem punktiem divās spēlēs vadībā ir Čīle, tālāk ar četriem punktiem seko Urugvaja, viens punkts ir Japānai, bet Ekvadora pagaidām ir bešā.

Bez Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) valstīm turnīrā uzaicinātas piedalīties arī trīs izlases no Āzijas Futbola konfederācijas (AFC).

Turnīrā piedalās 12 komandas, kas sadalīts trīs apakšgrupās. Katras grupas divas labākās un arī divas veiksmīgākās trešo vietu ieguvējas sasniegs ceturtdaļfinālu.

Pirms trim gadiem "Copa America" turnīrā triumfēja Čīle.