Dukurs arī atklāja, ka zviedru piedāvājums kopīgi rīkot Olimpiādi bijis negaidīts.
"Tas bija negaidīti, tomēr tas darīja lepnu. Pozitīvi, ka arī lielākā daļa Siguldas un Latvijas iedzīvotāji to uztvēra ar lepnumu. Arī iepriekšējā un esošā valdība bija gatava sniegt atbalstu. Šķita, ka visi esam uz viena viļņa," pauda Dukurs, kurš piebilda, ka Latvija no savas puses visu izdarījusi augstā līmenī.
Ja Zviedrijas puse būtu ieguvusi tiesības rīkot olimpiskās spēles, Siguldas trasē notiktu vērienīgi rekonstrukcijas darbi, tomēr arī bez Olimpiādes plānots veikt pārmaiņas, tikai tagad tās būšot lēnākiem soļiem. Šobrīd trasē nav iespējams aizvadīt bobsleja četrinieku sacensības.
"Darbs pie projekta turpināsies. Kad tas būs gatavs, prezentēsim to valdībai. Temps būs lēnāks, bet virziens - pareizs. Trasē ir nepieciešama rekonstrukcija. Varbūt ne tik lielā apmērā, kādā tā būtu bijusi, ja zviedri uzvarētu cīņā par olimpiskajām spēlēm," teica Dukurs.
Olimpisko spēļu mājvieta tika izvēlēta SOK individuālo biedru balsojumā - Itālijas pieteikums ieguva 47 balsis, kamēr Zviedrijas tika pie 34.
Šo biedru skaits oficiāli ir 95, bet balsot reāli varēja tikai 83, turklāt SOK prezidents Tomass Bahs šajos balsojumos parasti atturas. Līdz ar to no balsojuma atturējās vēl viens biedrs, jo kopumā nobalsojis 81.