Spānijas futbolisti kļūst par Eiropas U-21 čempioniem

LETA/DPA

Spānijas jaunie futbolisti svētdien Itālijā tika kronēti par jaunajiem Eiropas čempioniem U-21 vecuma grupā.

Sacensību finālā spāņi ar 2:1 (1:0) pieveica Vācijas vienaudžus, par U-21 čempioniem kļūstot piekto reizi.

Spēles rezultātu jau septītajā minūtē atklāja Spānijas futbolists Fabians Ruiss, turklāt 69.minūtē Dani Olmo panāca jau 2:0. Vienus vārtus vācieši atspēlēja divas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad izcēlās Nadjems Amiri, tomēr izglābties no neveiksmes viņiem neizdevās.

Abas komandas Eiropas U-21 čempionāta finālā tikās arī pirms diviem gadiem, un toreiz ar 1:0 uzvarēja Vācija.

Spānija tagad ar Itāliju ir šī vecuma titulētākās izlases Eiropā. Spāņi par kontinenta čempioniem iepriekš bija kļuvuši arī 1986., 1998., 2011. un 2013.gadā.

Pirms tam pusfinālā Spānija apspēlēja Francijas vienaudžus, bet Vācija tika galā ar rumāņiem.