Zaions debitē NBA Vasaras līgā; vairākas spēles aptur zemestrīces dēļ

Zaions Viljamsons
Zaions Viljamsons Foto: AFP/SCANPIX

2019. gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) jauno spēlētāju drafta pirmais numurs Zaions Viljamsons piektdien Lasvegasā debitēja NBA Vasaras līgā, kuras ietvaros vairākas spēles tika apturētas zemestrīces dēļ.

Viljamsona pārstāvētā Ņūorleānas "Pelicans" ar rezultātu 80:74 atradās vadībā pret Ņujorkas "Knicks", kad bija atlicis spēlēt nepilnas 8 minūtes ceturtajā ceturtdaļā. Šī spēle un vēl divi mači tika apturēti zemestrīces dēļ.

NBA jaunā zvaigzne laukumā pavadīja tikai 9 minūtes, kuru laikā Viljamsons guva 11 punktus (divpunktu meiteni 4/7, trīspunktu metieni 0/2, soda metieni 3/6), izcīnīja 3 atlēkušās bumbas un pārtvēra 1 bumbu.

Viljamsons nelielas ceļgala traumas dēļ šajā mačā tika pietaupīts, kaut tribīnēs fani sauca "Mēs gribam Zaionu! Mēs gribam Zaionu!". ESPN vēsta, ka biļetes uz šo maču maksājušas pat 500 dolāru.

"Knicks" rindās debiju piedzīvoja Rouens Aleksanders Berets (RJ Barrett), kuru Ņujorkas klubs šā gada NBA draftā izvēlējās ar trešo numuru.

Berets nospēlēja nepilnas 25 minūtes un guva 10 punktus ar vāju precizitāti - divpunktu metieni 3/10, tālmetieni 1/8 un soda metieni 1/4.

Jau vēstīts, ka Rodions Kurucs guva 14 punktus NBA Vasaras līgas ievadā, savukārt Anžejam Pasečņikam spēle paredzēta naktī uz svētdienu (plkst. 5.00 pēc Latvijas laika).