Mesi noraidījums netraucē Argentīnai izcīnīt trešo vietu "Copa America"

Lionels Mesi saņem sarkano kartīti
Lionels Mesi saņem sarkano kartīti Foto: AFPScanpix

Argentīnas futbola izlase sestdien izcīnīja trešo vietu Dienvidamerikas valstsvienību turnīrā "Copa America".

Argentīnieši mačā par trešo vietu ar 2:1 (2:0) pārspēja iepriekšējo divu turnīru čempioni Čīli.

Argentīna rezultātu atklāja 12.minūtē, kad pēc Lionela Mesi piespēles Serhio Agvero nonāca viens pret pretinieku vārtsargu, raidot bumbu tīklā. Desmit minūtes vēlāk čīliešu aizsardzību apsteidza arī Paulo Dibala, kurš panāca jau 2:0 Argentīnas labā.

Mača centrālie notikumi risinājās 37.minūtē, kurā Mesi asi nospēlēja pret Hari Medelu, abiem iesaistoties savstarpējā konfliktā. Mača galvenais tiesnesis lēma, ka Mesi un Medels jānoraida no laukuma.

Spēles 59.minūtē Arturo Vidals ar 11 metru soda sitienu vienus vārtus atguva, taču tas netraucēja Argentīnai svinēt uzvaru.

Svētdien finālā tiksies Brazīlijas un Peru izlases.

Pusfinālos Brazīlija ar rezultātu 2:0 pārspēja Argentīnu, bet Peru ar 3:0 pieveica Čīli.

Bez Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) valstīm turnīrā bija uzaicinātas piedalīties arī divas izlases no Āzijas Futbola konfederācijas (AFC). Tiesa, Japānas un Kataras futbolisti palika ārpus ceturtdaļfināla.

Turnīrā piedalījās kopumā 12 komandas, kas bija sadalītas trīs apakšgrupās. Katras grupas divas labākās un arī divas veiksmīgākās trešo vietu ieguvējas sasniedza ceturtdaļfinālu.

Pirms trim gadiem "Copa America" turnīrā triumfēja Čīle.