Runas par Neimara un PSG ceļu šķiršanos pieņemas spēkā

Neimars

FOTO: Reuters/ScanPix

Arvien vairāk tiek runāts par brazīliešu futbola superzvaigznes Neimara un Francijas kluba Parīzes "Saint-Germain" (PSG) ceļu šķiršanos, jo futbolists iepriekš neapmeklēja komandas pirmssezonas treniņu.

Iepriekš jau ziņots, ka brazīliešu superzvaigzne Neimars pirmdien neieradās uz kluba pirmssezonas treniņu, līdz ar to vienība pieņemšot attiecīgos soda mērus.

Futbolista tēvs gan stāstīja, ka Neimars ar komandu nebija, jo viņš apmeklēja labdarības pasākumu, par kura norisi PSG jau savlaicīgi bijusi informēta.

Šādu informāciju otrdien sarunā ar laikrakstu "Le Parisien" noliedza PSG vienības sporta direktors Leonardu, kurš neslēpa, ka Neimars ar klubu nebija saskaņojis savu neierašanos uz pirmssezonas treniņu.

Futbolists jau iepriekš paudis vēlmi atgriezties Spānijā, tomēr Leonardu piezīmēja, ka kontakts ar "Barcelona" vienību ir bijis, bet pavisam lietišķs un bez konkrētiem piedāvājumiem.

"Neimars drīkst pamest PSG, ja viņam ir izteikts piedāvājums, kas apmierina visas iesaistītās puses," teica Leonardu. "Taču pagaidām mēs nezinām ne cenu, ne kādu interesentu, kuri vēlētos iegādāties futbolistu. Viens mums ir skaidrs - viņam aizvien ir spēkā esošs trīs gadu līgums ar PSG, un, tā kā mēs neesam saņēmuši nevienu piedāvājumu, sīkāk komentēt neko nevaram."

Spāņu un franču mediji iepriekš informējuši, ka "Barcelona" un PSG ir diskutējuši par detaļām darījumam, kas Neimaram ļautu atgriezties Spānijas čempionē. Spānijas plašsaziņas līdzekļi arī vēsta, ka brazīlietis ir gatavs ievērojamam algas samazinājumam.

Tikmēr "Barcelona" viceprezidents Žordi Kardoners atzina, ka kontakta ar Brazīlijas superzvaigzni nav bijis un viņa pievienošanās klubam neesot tā prioritāte.

Neimars šo divu sezonu laikā PSG sastāvā 58 spēlēs guvis 51 vārtus, tomēr regulāri cīnījies ar savainojumiem un izpelnījies kritiku par savu attieksmi. Savukārt "Barcelona" viņš pārstāvēja no 2013. līdz 2017. gadam.

Uz augšu