Latvijas U-19 basketbolistes pārbaudes turnīru Turcijā noslēdz bez uzvarām

Māra Mote uzbrukumā.
Māra Mote uzbrukumā. Foto: Latvijas Basketbola savienība

Latvijas U-19 sieviešu basketbola izlase, turpinot gatavoties sava vecuma Pasaules kausam, pirmdien Turcijā zaudēja arī trešajā un noslēdzošajā pārbaudes turnīra spēlē.

Latvijas jaunās basketbolistes ar rezultātu 58:71 (13:16, 23:6, 14:33, 8:16) piekāpās Bulgārijas U-20 izlasei.

Latvijas valstsvienības rindās rezultatīvākā ar 13 punktiem bija Betija Rudzīte, bet 12 punkti Kristiānai Koltonei.

Šī turnīra pirmajā mačā Latvijas basketbolistes ar 50:54 zaudēja Zviedrijas U-20 izlasei, bet pēc tam ar 49:61 piekāpās arī Turcijas U-20 valstsvienībai.

Latvijas basketbolistes šī gada U-19 vecuma grupu Pasaules kausā spēkosies vienā grupā ar Kanādu, Mozambiku un mājinieci Taizemi. Latvijas komanda tika ielozēta A grupā, bet turnīrs no 20. līdz 28.jūlijam notiks Taizemē.

Latvijas izlase pērn Eiropas U-18 čempionātā izcīnīja ceturto vietu, kas deva ceļazīmi uz šī gada U-19 Pasaules kausa izcīņu.