Pitsburgas "Penguins" noslēgusi jaunu līgumu ar Bļugeru
Papildināts

Teodors Bļugers

FOTO: Reuters/ScanPix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas "Penguins" noslēgusi divu gadu līgumu ar Latvijas izlases uzbrucēju Teodoru Bļugeru, informē klubs.

(Papildināts viss teksts.)

Ar 24 gadus veco Bļugeru noslēgts vienvirziena līgums līdz 2020./21.gada sezonas beigām, bet viņa vidējā vienas sezonas alga būs 750 000 dolāru (669 000 eiro).

Uzbrucējam pēc aizvadītās sezonas beidzās līgums ar "Penguins".

"Tedijs ir lielisks piemērs jaunajiem hokejistiem, kuri ienāk šajā līgā," teica "Penguins" ģenerālmenedžera asistents Bils Gerins. "Viņa darba ētika, apņēmība uzticēties procesam, kas nepieciešams, lai nonāktu NHL, ir paraugs gados jaunajiem spēlētājiem. Tedijs pie mums ieradās ar lielām gaidām, un viņš ir smagi strādājis, lai katru no tām arī piepildītu. Viņam ir lieliska hokeja izjūta, turklāt viņam patīk sacensties. Bļugers ir īsts profesionālis."

Bļugers pagājušajā sezonā debitēja NHL un 28 spēlēs guva sešus vārtus un veica četras rezultatīvas piespēles. Lielu daļu sezonas viņš pavadīja Amerikas Hokeja līgā (AHL), kur Vilksbāres/Skrentonas "Penguins" komandas sastāvā 45 mačos atzīmējās ar 21 vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat Bļugers šajā pavasarī palīdzēja Latvijas izlasei pasaules čempionātā, septiņos mačos izceļoties ar vieniem vārtiem un trim piespēlēm.

Pēc pasaules čempionāta viņš sarunā ar portālu TVNET atzina, ka jaunajai sezonai gatavosies Minesotā un mērķis ir parakstīt jaunu līgumu ar "Penguins" komandu. 

"Penguins" sistēmā uzbrucējs spēlējis jau četras sezonas. Pitsburgas klubs viņu 2012.gada draftā izvēlējās ar 52.numuru, bet pēc tam viņš četrus gadus pavadīja koledžu čempionātā.

Uz augšu