Pret Ronaldu tomēr nevirzīs apsūdzību izvarošanā

Krištianu Ronaldu

FOTO: AFP/LETA

Pret portugāļu futbola superzvaigzni Krištianu Ronaldu netiks virzīta apsūdzība izvarošanā, paziņojis Nevadas štata ģenerālprokurors.

Prokuratūras rīcībā neesot pierādītas informācijas, ka noticis seksuāla rakstura uzbrukums.

Lasvegasas policija pagājušā gada oktobra sākumā atsāka izmeklēšanu pret Ronaldu par apsūdzībām izvarošanā. Runa bija par 2009.gada jūnijā notikušo incidentu starp futbolistu un bijušo amerikāņu modeli Katrīnu Majorgu, kura apgalvoja, ka portugālis viņu 2009.gada 13.jūnijā izvaroja Lasvegasas viesnīcas luksusa numurā.

Pats futbolists šādas baumas iepriekš noliedza, tomēr, pētot lietas detaļas, atklājās, ka starp abiem ir noslēgta vienošanās. Vācijas žurnāls "Der Spiegel" bija ieguvis Majorgas liecības un citus faktus, kuros tika apgalvots, ka savulaik Ronaldu ar bijušo modeli noslēdzis konfidencialitātes līgumu, lai tā klusētu par notikušo. Tika minēts, ka Ronaldu samaksājis Majorgai vairāk nekā 320 000 eiro kompensāciju.

Majorga apgalvoja, ka klusēšanas līgumu noslēgusi, jo bija nobijusies, ka, publiski runājot par notikušo, saņems sabiedrības nievas. Tomēr pagājušajā gadā viņa vērsās Nevadas štata tiesā ar 32 lapaspušu iesniegumu, vainojot Ronaldu izvarošanā.

Ronaldu piecas reizes ir atzīts par gada pasaules labāko futbolistu. 2018.gada vasarā viņš no Madrides "Real" komandas pārcēlās uz Turīnas "Juventus", kas par portugāli samaksāja 100 miljonus eiro.

Ronaldu jau ilgu laiku ir draudzene Horhina Rodrigesa un viņam ir četri bērni.

Uz augšu