Karmelo Entonijs vēlas NBA aizvadīt vēl vienu sezonu

Karmelo Entonijs FOTO: AFP/SCANPIX

ASV basketbolists Karmelo Entonijs grib aizvadīt vēl vienu sezonu Nacionālajā basketbolā asociācijā (NBA), lai pienācīgi atvadītos no līgas, otrdien vēstīja "Bleacher Report".

Intervijas laikā rīta šovā "The Breakfast Club" Entonija treneris Kriss Briklijs pastāstīja, ka desmitkārtējais "All Star" mača dalībnieks vēlas atgriezties līgā, lai vēlreiz izbaudītu uzvaru prieku.

Treneris apliecināja, ka viņa aizbilstamais joprojām ir pamatpiecinieka cienīgs: "Šajā situācijā - jā. Ja atceraties Alenu Aiversonu, viņš bija līdzīgā situācijā. Viņš savā karjerā nonāca tādā punktā, kad klubi domāja apmēram tā: "Viņš gribēs tādu lomu, tāpēc mēs labāk turēsimies no viņa pa gabalu." Es domāju, ka tas ir tas, kas šobrīd notiek ar Melo. Viņš pilnīgi noteikti ir labāks par 60-70 procentiem NBA spēlētāju."

"Man liekas, ka klubiem ir bail no "es gribu būt zvaigzne" vai "es gribu šo". Tomēr šis nav tas gadījums. Melo vienkārši vēlas aizvadīt savu pēdējo sezonu, atvadu sezonu. Tā, kā to izdarīja Dveins Veids. Samainīties krekliem. Entonijam ir bijusi lieliska karjera. Viņš noteikti būs Basketbola slavas zālē. Tāpēc cerams, ka viņš šosezon atkal spēlēs NBA," skaidroja Briklijs.

Bez desmit dalības reizēm "All Stars" spēlēs Entonijs 2013.gadā ir bijis līgas rezultatīvākais spēlētājs, kā arī ASV izlases sastāvā kļuvis par trīskārtēju olimpisko čempionu (2008., 2012., 2016.) un izcīnījis bronzas medaļu 2004.gada olimpiskajās spēlēs Atēnās, kā arī 2006.gada pasaules čempionātā.

Entoniju var uzskatīt arī par pirmo šī brīža Latvijas labākā basketbolista Kristapa Porziņģa darbaudzinātāju laukumā Ņujorkas "Knicks" sastāvā, kur abi spēlēja no 2015. līdz 2017.gadam.

Uz augšu
Back