Usiks atklāj, kurš pēc viņa domām ir labākais bokseris smagsvaros

Oleksandrs Usiks

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Oleksandrs Usiks šobrīd par pasaulē labāko bokseri smagsvaru kategorijā uzskata Taisonu Fjūriju.

"Manuprāt - Taisons Fjūrijs. Varbūt. Tas ir mans viedoklis. Man vienkārši patīk, kā viņš cīnās, kā viņš boksējas," intervijā "vringe.com" sacīja Usiks.

Ukrainas bokseris uzskata, ka viņam cīņa pret Fjūriju būtu lielākais pārbaudījums smagsvaru kategorijā.

Taisons Fjūrijs un Deontejs Vailders

FOTO: Reuters/ScanPix

Rokas muskuļa traumas dēļ Usiks bija spiests atlikt debiju smagsvaru kategorijā. Gaidāms, ka viņš oktobrī ASV cīnīsies pret Kamerūnā dzimušo Francijas bokseri Karlosu Takamu.

Usiks pērn jūlijā, triumfējot Pasaules boksa supersērijā, kļuva par absolūto čempionu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem).

32 gadus vecais Ukrainas bokseris profesionāļa karjerā uzvarējis visās 16 cīņās, 12 panākumus gūstot ar pretinieka nokautu. Viņš arī ir sarūpējis Mairim Briedim vienīgo zaudējumu karjerā.

Usiks kļuvis par obligāto pretendentu cīņā par smagsvaru kategorijas WBO pasaules čempiona jostu, kas patlaban pieder Meksikas bokserim Endijam Ruisam, kurš jūnijā sensacionāli uzveica Entoniju Džošua no Lielbritānijas.

Ruiss un Džošua aizvadīs revanša cīņu. Usiks intervijā "Sky Sports" atklājis, ka viņš vēlas cīnīties Vemblija stadionā pret Džošua, jo viņš esot spēcīgāks pretinieks nekā Ruiss.

Usiks jau iepriekš ir izteicies, ka viņš vēlas cīņas pret Fjūriju, Džošua un ASV bokseri Deonteju Vailderu.

"Man vaicāja, pret kuriem bokseriem vēlos cīnīties. Šis trio šobrīd ir spēcīgākais pasaulē smagsvaru kategorijā. Ja gribi būt labākais, tad tev ir jācīnās pret labākajiem," teica Usiks.

IBF, WBA "Super", WBO un IBO pasaules čempiona jostas patlaban ir Ruisa īpašumā, bet WBC tituls pieder Vailderam.

Entonijs Džošua un Endijs Ruiss

FOTO: Reuters/ScanPix

Uz augšu