"Rīgas" hokejisti zaudē Sanktpēterburgas pārbaudes turnīra mačā

Komandas "Rīga" vārtsargs Bruno Brūveris.

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda "Rīga" piektdien cieta zaudējumu Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notiekošā pārbaudes turnīra mačā.

"Rīga" ar 2:5 (0:1, 1:0, 1:4) piekāpās Kazahstānas vienībai Nursultanas "Snežnije Barsi".

Latviešiem pirmos vārtus guva Arvils Bergmanis, kurš otrā perioda desmitajā minūtē ar raidījumu no iemetienu apļa panāca 1:1. Savukārt otro reizi pretinieki tika pārspēti trešās trešdaļas 11.minūtē, kad no tuvas distances precīzi meta Ernests Ošenieks. Tiesa, perioda turpinājumā "Riga" ielaida trīs bezatbildes vārtus un cieta neveiksmi ar 2:5.

Iepriekš turnīrā "Rīga" hokejisti pirmajā mačā ar 1:2 piekāpās vietējai komandai SKA-1946, trešdien ar 0:3 kapitulēts Sanktpēterburgas "Dinamo", bet ceturtdien gūta uzvara pār "SKA-Varjagi".

Sestdien rīdzinieki noslēgs turnīru ar maču pret Jaroslavļas "Loko" vienību.

20.augustā komandai paredzēts vēl viens pārbaudes turnīrs, kas norisināsies Zviedrijas pilsētā Kārstadē, kurā būs jāspēkojas ar Norvēģijas un Austrijas U-20 komandām, kā arī vietējo klubu "Farjestad".

Par "Rīga" galveno treneri iepriekš tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistēs Aleksandrs Ņiživijs. Par vārtsargu treneri strādās Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Komandas "Rīga" sastāvs pārbaudes turnīram Sanktpēterburgā:

vārtsargi - Bruno Brūveris, Juris Ipatjevs, Reinis Liepiņš;

aizsargi - Arvils Bergmanis, Gustavs Bergs, Artūrs Brikmanis, Ričards Groskops, Ņikita Mateiko, Ernests Ošenieks, Rūdolfs Spilva, Jevgēņijs Pika;

uzbrucēji - Aleksandrs Biškins, Kārlis Bucenieks, Deniss Fjodorovs, Pāvils Galsons, Konstantīns Korkus, Emīls Masteiko, Gustavs Millers, Mikus Mintautišķis, Ričards Puriņš, Roberts Priževoits, Kristaps Roķis, Ņikita Sažko, Antons Siņegubovs, Kristaps Skrastiņš, Jānis Švanenbergs, Antons Trastašenkovs.