Mesi saņem trīs mēnešu diskvalifikāciju no izlašu spēlēm

Lionels Mesi un tiesnesis Rodijs Zambrano

FOTO: AP/Scanpix

Argentīnas futbola zvaigzne Lionels Mesi par Dienvidamerikas Futbola konfederācijas (CONMEBOL) apvainošanu korupcijā saņēmis trīs mēnešu diskvalifikāciju no izlašu mačiem, lēmusi CONMEBOL.

Brazīlijas futbola izlase jūlija sākumā savās mājās tika kronēta par Dienvidamerikas futbola izlašu turnīra "Copa America" uzvarētāju. Pirms tam Mesi medijiem bija izteicies, ka darīts viss iespējamais, lai šajās sacensībās uzvarētu tieši brazīlieši. Pēc zaudējuma pusfinālā Mesi arī norādīja, ka Brazīlijai ir liela ietekme Dienvidamerikas Futbola konfederācijā.

Tikmēr pēc bronzas mačā saņemtās sarkanās kartītes futbolists piebilda, ka tas bijis sods par viņa iepriekšējiem izteikumiem saistībā ar "Copa America" turnīru.

Mesi sarkano kartīti nopelnīja "Copa America" bronzas spēlē pēc saķeršanās ar čīlieti Geriju Medelu, bet situācija noslēdzās ar divām sarkanajām kartītēm, jo arī argentīnieša pretinieks saņēma noraidījumu.

Jūlijā Mesi par pārkāpumu mača laikā tika piespriesta vienas spēles diskvalifikācija no oficiālajām spēlēm, bet tagad CONMEBOL argentīnieti diskvalificējusi uz trim mēnešiem no izlašu spēlēm. Tāpat viņam piespriests 50 000 ASV dolāru (apmēram 45 000 eiro) naudas sods.

CONMEBOL savu lēmumu pamato ar to, ka Mesi apgalvojumiem nebija pamata un tie ir nepieņemami.

Argentīna savas pirmās 2022.gada PK kvalifikācijas spēles aizvadīs nākamā gada martā, bet pārbaudes spēļu kalendārs vēl nav zināms.

Uz augšu