Miks Šūmahers izcīna savu pirmo uzvaru "Formula 2" seriālā

Miks Šūmahers
Miks Šūmahers Foto: AFP/SCANPIX

Leģendārā Pirmās formulas (F-1) pilota Mihaela Šūmahera dēls Miks svētdien Ungārijā izcīnīja savu pirmo uzvaru "Formula 2" seriālā.

20 gadus vecais "Prema" komandas pilots Šūmahers sestdien uzvarēja kvalifikācijā un šodien nosargāja savu pirmo vietu, finišā par 1,4 sekundēm apsteidzot japāni Nobuharu Macušitu.

"Formula 2" seriālā katrā posmā notiek pa divām sacīkstēm. Šī posma pirmajās sacensībās Šūmahers finišēja astotais. Kopvērtējumā pēc astoņiem no 12 posmiem Šūmahers ieņem 11.vietu, bet līderis ir nīderlandietis Niks de Vriss.

Šūmaheram šī ir debija "Formula 2" seriālā, kas daudziem pilotiem ir pēdējais pakāpiens pirms nonākšanas F-1. Šūmahera dēls ir pērnā gada Formula trīs (F-3) čempions.

Savukārt leģendārais pilots aizvien turpina atkopties no nelaimīgā incidenta, kas atgadījās 2013.gada nogalē slēpojot, kad pieredzējušais sportists nokrītot guva nopietnu galvas traumu. Mihaels Šūmahers ir septiņkārtējs F-1 čempions.