Aptauja: nosaki futbola virslīgas jūlija skaistāko vārtu autoru

Gints Freimanis un Kgotso Masangane
Gints Freimanis un Kgotso Masangane Foto: fkspartaks.lv/fsmetta.lv

Latvijas futbola čempionātā jeb "Optibet" virslīgā aizvadīts vēl viens mēnesis. TVNET aicina futbola draugus piedalīties aptaujā, lai noteiktu jūlija skaistāko vārtu autoru.

Gints Freimanis (Jūrmalas "Spartaks")

27. jūlija spēlē Freimanis izpildīja teicamu sitienu ar galvu, panākot mača 54. minūtē neizšķirtu 1:1.

Šajā spēlē "Spartaks" gan atzina FK "Jelgava" pārākumu ar rezultātu 1:2, jo jelgavnieku rindās divreiz precīzs bija Igors Kozlovs.

Pašlaik 34 gadus vecais aizsargs šosezon "Spartaks" sastāvā 18 virslīgas spēlēs guvis 1 vārtus.

Igors Kozlovs (FK "Jelgava")

Jau iepriekš minētajā 27. jūlija spēlē Kozlovs ar spēcīgu sitienu mača 77. minūtē izvirzīja FK "Jelgava" vadībā ar 2:1 pret "Spartaks" vienību.

Kozlovam šajā mačā šie bija otrie vārti, turklāt uzvaru nesošie.

Pašlaik 32 gadus vecais Kozlovs sezonu sāka FK "Liepāja" sastāvā, taču FK "Jelgava" rindās viņa kontā 4 spēlēs ir jau 2 vārti.

Kgotso Masangane (FK "Metta")

6. jūlija spēlē pēc nigērieša Lukmana Zakari tālas piespēles vārtus guva Dienvidāfrikas Republikas uzbrucējs Masangane, mača 70. minūtē panākot neizšķirtu 1:1.

Šo dueli FK "Metta" gan zaudēja, jo divreiz ar precīzu sitienu izcēlās Daniils Ulimbaševs.

21 gadu vecais Masangane šosezon virslīgā 19 mačos guvis 4 vārtus.

Tamirlans Džamalutdinovs (FK "Metta")

28. jūlija spēlē Džamalutdinovs veica lielisku izklupienu, pārtvēra bumbu, apspēlēja pretiniekus un guva vārtus, izvirzot FK "Metta" vadībā ar 1:0.

Tomēr šo spēli FK "Metta" zaudēja, piekāpjoties FK "Liepāja" ar rezultātu 2:3.

23 gadus vecais Krievijas futbolists šosezon FK "Metta" sastāvā virslīgā 22 spēlēs guvis 8 vārtus.

Onjebuči Opara (Jūrmalas "Spartaks")

5. jūlija spēlē Opara veica sitienu, pēc kura bumba ielidoja vārtu pašā augšējā stūri.

"Spartaks" mača 28. minūtē ieguva 2:1 vadību pret FK "Liepāja" pēc Oparas sitiena, taču cīņa noslēdzās neizšķirti 2:2.

19 gadus vecais Nigērijas futbolists šosezon virslīgā 17 mačos "Spartaks" komandas sastāvā guvis 1 vārtus.

Balsošana par jūlija skaistāko vārtu autoru noslēgsies naktī uz piektdienu, 9. augustu.