Futbola klubu "Jelgava" pametis Lazdiņš

Artis Lazdiņš

FOTO: fkjelgava.lv

"Optibet" Latvijas futbola virslīgas klubu "Jelgava" pametis tās viens no ilggadējiem spēlētājiem Artis Lazdiņš, vēstīs komandas mājaslapā.

33 gadus vecajam centra pussargam jūlijā noslēdzās līguma termiņš ar Zemgales klubu, un šobrīd Lazdiņš ir jauna izaicinājuma meklējumos.

Latvijas izlasē futbolists aizvadījis 29 spēles, bet "Jelgava" rindās limbažnieks pirmo reizi spēlēja 2010.gadā. Ar nelielu pārtraukumu, kas saistījās ar pievienošanos Polijas klubam Glivices "Piast", Lazdiņš "Jelgavas" rindās aizvadījis 180 spēles deviņās sezonās.

Zīmīgi, ka "Riga" vienība UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrajā kārtā divu spēļu summā bija labāka tieši pār Glivices "Piast".

Tāpat Lazdiņš pārstāvējis Jelgavas krāsas Eirokausu izbraukumos Norvēģijā, Islandē, Slovākijā un Izraēlā, palīdzot jelgavniekiem izcīnīt līdz šim lielāko starptautisku panākumu - UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešo kārtu.

Kluba mājaslapā publicētajā ierakstā "Jelgava" pateicās Lazdiņam par ieguldīto darbu futbola popularizēšanā Jelgavas pilsētā, kā arī par izcīnītajām medaļām un kausiem šo gadu laikā.

Tikmēr "Jelgavai" nākamā spēle virslīgā paredzēta sestdien pret "Metta". 25.kārtas mača sākuma Jelgavā paredzēts plkst.18.

Ar 41 punktu 20 spēlēs kopvērtējuma vadībā ir "Riga" komanda, bet šo vietu nākas dalīt ar divus mačus vairāk nospēlējušo RFS. Tālāk ar 31 punktu 21 spēlē ir "Ventspils" un "Spartaka" komandas, piektajā vietā ar 30 punktiem 21 mačā ir "Valmiera Glass"/ViA, bet 28 punkti 21 duelī ir "Liepājai".

Septītā ar 23 punktiem ir 21 maču aizvadījusī "Jelgava", tālāk ar 21 punktu 20 dueļos seko "Daugavpils", bet pēdējā ar 19 punktiem 22 cīņās ir "Metta".

Uz augšu