Koņevs: Līdz pēdējam momentam ir jācīnās par šo sapni
UEFA Eiropas līga

Mihails Koņevs

FOTO: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas čempionei futbolā "Riga" līdz pēdējam momentam ir jācīnās par sapni spēlēt UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, uzsver vienības galvenais treneris Mihails Koņevs.

"Riga" ceturtdien UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas "play-off" kārtas pirmajā spēlē viesos tiksies ar Dānijas spēcīgāko vienību "Kobenhavn". Mačs "Telia Parken" stadionā sāksies plkst.20.45 pēc Latvijas laika.

Kā uzsver Koņevs, pretinieki spēlē skatāmu futbolu.

"Tribīnēs vienmēr ir ap 40 tūkstošiem skatītāju, lai arī pret kādu komandu spēlētu. Mūs gaida grūta spēle, iespējams, sarežģītākā līdz šim. Mēģināsim izdarīt visu iespējamo," klubs citē Koņeva teikto.

"Riga" galvenais treneris sarunā ar saviem spēlētājiem uzsvēris, ka jācīnās par savu sapni - iekļūšanu grupu turnīrā.

"Varbūt kādam tā ir vienīgā iespēja iekļūt grupu turnīrā. Līdz pēdējam momentam ir jācīnās par šo sapni. Citādi pēc tam var sanākt nožēlot. Atdosim visus spēkus, lai sasniegtu labu rezultātu," uzsver Koņevs.

Tikmēr komandas pussargs Stefans Paničs pauda, ka "Riga" komandai šīs būs nozīmīgākās spēles kluba vēsturē.

"Ceram atdot no sevis visus 100%, tāpat kā to darījām iepriekšējās kārtās. Nav tā, ka mums nav nekādu izredžu. Esam šeit, lai cīnītos un iekļūtu nākamajā kārtā," intervijā klubam stāsta Paničs.

"Viņiem ir ļoti daudz kvalitatīvu spēlētāju no daudzām valstīm. Komandai ir ļoti daudz fanu, tā ir spēlējusi Čempionu līgas grupu turnīrā. Vajag ticēt, ka varam sasniegt labu rezultātu," atzīmēja Paničs.

"Telia Parken" stadions uz futbola spēlēm var uzņemt vairāk nekā 38 000 skatītāju, un tajā norisināsies 2020.gada Eiropas čempionāta spēles.

Atbildes spēle notiks pēc nedēļas "Skonto" stadionā, uzvarētājai divu spēļu summā iekļūstot Eiropas līgas grupu turnīrā.

Lai iekļūtu UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, ir jāpārvar trīs kvalifikācijas kārtas un "play-off" kārta. "Ventspils" ir vienīgā Latvijas komanda, kas spēlējusi Eiropas līgas grupu turnīrā.

Uz augšu
Back