Gulbis pasaules rangā zaudējis divas pozīcijas

Ernests Gulbis FOTO: AFP/SCANPIX

Latvijas tenisists Ernests Gulbis pirmdien atjaunotajā ATP rangā zaudējis divas pozīcijas un šobrīd ieņem 125.vietu, kamēr drošā vadībā aizvien atrodas serbs Novaks Džokovičs.

Gulbis pēdējo maču aizvadīja pirms trim nedēļām, kad "US Open" turnīra kvalifikācijā

Gulbis pēdējo maču aizvadīja pirms trim nedēļām, kad "US Open" turnīra kvalifikācijā viņš ar rezultātu 2-6, 1-6 piekāpās japānim Josukem Vatanukem. Pēc šī zaudējuma latvietis nevienā turnīrā vairs nav piedalījies, līdz ar to zaudētas divas ranga vietas, ieņemot 125.pozīciju.

Gana lielu kritumu piedzīvojis Mārtiņš Podžus, kurš zaudējis 47 vietas un patlaban atrodams 485.pozīcijā, kamēr Artūram Lazdiņam un Jānim Podžum 18 vietu kāpums (abi ieņem dalītu 1519.vietu). Tikmēr Mārtiņš Rocēns pakāpies par 12 vietām un ieņem dalītu 1572.vietu.

Savukārt labāko desmitniekā ar vietām apmainījušies četri tenisisti.

Pirmo trijnieku aizvien veido leģendārais trio - līderis Novaks Džokovičs no Serbijas, četrkārtējais "US Open" čempions spānis Rafaels Nadals un šveicietis Rodžers Federers. Jaunu ranga rekordu sasniedzis Nadala svētdienas pretinieks Daniils Medvedevs no Krievijas, kurš tikai šovasar debitēja labāko desmitniekā. Medvedevs samainījies vietām ar Dominiku Tīmu no Austrijas, kurš patlaban ir piektais, bet sesto pozīciju noturējis Vācijas tenisists Aleksandrs Zverevs.

Otru vietu maiņu veikuši grieķis Stefans Cicipas un japānis Kei Nišikori - pirmais pakāpies uz septīto vietu, kamēr otrais noslīdējis uz astoto. Devīto vietu aizvien ieņem Karens Hačanovs no Krievijas, bet labāko desmitnieku noslēdz spānis Roverto Bautista-Aguts.

Spānijas tenisists Nadals svētdien "US Open" turnīra finālā ar rezultātu 7-5, 6-3, 5-7, 4-6, 6-4 sīvā cīņā uzveica krievu Medvedevu, tādējādi izcīnot savu ceturto titulu šajā čempionātā, bet kopumā tā viņam ir jau 19."Grand Slam" trofeja.

Tikmēr dubultspēļu rangā M.Podžus zaudējis 11 vietas, ieņemot 401.pozīciju, bet Gulbim izdevies pakāpties par vietu (ATP 436.). Vietas rangā zaudējuši arī Lazdiņš un J.Podžus, abiem attiecīgi ierindojoties 594. un 1025.vietā. Lazdiņš zaudējis divas vietas, bet J.Podžus 27. Rocēns saglabājis dalītu 1640.vietu, kamēr 1950.pozīciju ieņem Artūrs Kuļibaba. Viņam izdevies pacelties par 12 vietām.

Uz augšu
Back