HK "Zemgale/LLU" noslēdz sadarbības līgumu ar Rīgas "Dinamo"

FOTO: Publicitātes foto

Hokeja klubs "Zemgale/LLU" noslēdzis sadarbības līgumu ar hokeja komandu Rīgas "Dinamo", kas ļaus nākotnē veidot ciešāku sadarbību dažādās jomās.

HK "Zemgale/LLU" direktors Aivars Zeltiņš pauž gandarījumu par parakstīto sadarbības līgumu, kas ļaus klubam veidot ciešāku sadarbību ar Rīgas "Dinamo" gan dažādu organizatorisko jautājumu risināšanā, gan arī ar hokeju saistītos jautājumos, lai nākotnē hokejs Jelgavā attīstos vēl vairāk.

"Šobrīd sadarbībā ar Jelgavas Ledus sporta skolu spējam nodrošināt jaunu hokejistu apmācību un izaugsmi, sākot no pirmajiem soļiem uz ledus līdz profesionālam līmenim. Noslēgtais līgums dos iespēju mūsu spēlētājiem un jaunajiem hokejistiem, turpināt izaugsmi un sasniegt vēl augstāku profesionālo līmeni," skaidro Zeltiņš.

Vienlaikus sadarbības līgums ļaus pilnveidoties arī "Zemgale/LLU" treneriem, kuriem tiks piedāvāta iespēja piedalīties praktiskos treniņos ar Rīgas "Dinamo" treneriem.

HK "Zemgale/LLU" vēsture aizsākās 2002.gadā, kad sadarbībā ar Aizsardzības ministriju tika izveidota Virslīgas komanda "ASK/Zemgale" ar bāzi otro sezonu strādājošajā Jelgavas ledus hallē. Augstākais komandas sasniegums ir sudraba medaļa Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā 2017./18.gada sezonā.

Uz augšu