Samazināta Neimara Čempionu līgas diskvalifikācija

Neimars FOTO: AFP/SCANPIX

Francijas futbola kluba Parīzes "Saint-Germain" brazīliešu uzbrucējam Neimaram UEFA Čempionu līgas diskvalifikācija samazināta uz divām spēlēm.

PSG vienība marta sākumā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā ar 1:3 piekāpās Anglijas grandam Mančestras "City", kas pretiniekiem, pateicoties vairāk izbraukumā gūtiem vārtiem, ļāva sasniegt ceturtdaļfinālu. 

Neimars tobrīd ārstēja savainojumu, bet pieminētā mača izskaņu viņš emocionāli skatījās no laukuma malas, nespējot noticēt, ka jau kompensācijas laikā uz PSG vārtiem tika nozīmēts izšķirošs 11 metru soda sitiens, ko aukstasinīgi realizēja talantīgais Markuss Rešfords.

Brazīlietis neslēpa dusmas uz mača tiesnešiem, lai gan "pendele" pēc UEFA atzinuma tika piespriesta pamatoti, turklāt savu neapmierinātību viņš pauda arī sociālajā tīklā "Instagram".

"Tas ir apkaunojums. Laukumā tiek laisti četri cilvēki (domāti tiesneši), kuri neko nesaprot no futbola, lai mača laikā pa televizoru skatītos atkārtojumu palēlinājumā. Ejiet ieskrieties!" portugāļu valodā ierakstīja Neimars.

Neimars esot bijis tik uzvilcies, ka vēlējies pārmācīt tiesnešus viņu ģērbtuvē, tomēr PSG personāls brazīlieti no tā atturējis. 

Par Neimara uzvedību un ierakstu sociālajos tīklos UEFA sāka izmeklēšanu, pēc tam brazīlietim piemērojot trīs spēļu diskvalifikāciju.

Šonedēļ Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) lēmusi, ka diskvalifikācija jāsamazina līdz divām spēlēm.

Līdz ar to, Neimars Čempionu līgā laukumā varēs atgriezties 22.oktobrī, kad PSG viesosies pie "Club Brugge".

Brazīliešu zvaigznes un PSG komandas attiecības starpsezonā saasinājās, kā dēļ Neimars pauda vēlmi pamest vienību. Sāga noslēdzās ar viņa palikšanu komandā, turklāt uzbrucējs nedēļas nogalē savā šīs sezonas pirmajā mačā ar skaistu sitienu atnesa parīziešiem uzvaru.

Uz augšu
Back