Bukartam 1+2 uzvarā pār Galviņa pārstāvēto klubu

Roberts Bukarts kopā ar komandas biedriem priecājas par uzvaru.

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts otrdien izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas ekstralīgas spēlē, kaldinādams Ostravas "Vītkovice Ridera" komandas uzvaru.

Ostravas komanda savā laukumā ar 4:3 (0:1, 1:0, 3:2) pārspēja aizsarga Gunta Galviņa pārstāvēto Tršinecas "Ocelārži".

Mājinieki pirmo periodu zaudēja ar 0:1, bet otrajā trešdaļā pēc Bukarta piespēles tika izlīdzināts rezultāts. Trešajā periodā viesi guva divus bezatbildes vārtus, taču arī šoreiz Ostravas vienība izlīdzināja, turklāt 3:3 panāca tieši Bukarts.

Latviešu uzbrucējs, mājiniekiem spēlējot jau ar tukšiem vārtiem, veica  reidu no sava laukuma gala un meta pa viesu cietoksni, ripa atlēca un vēlreiz nonāca latvieša rīcībā, viņam panākot neizšķirtu. Piecas sekundes pirms pamatlaika beigām pēc Bukarta uzvarēta iemetiena un piespēles mājinieki izrāva uzvaru - 4:3.

Bukarts šajā duelī uz ledus pavadīja 18 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tikmēr Galviņam 21 minūtē un 12 sekundēs arī četri metieni un neitrāla lietderība.

Iepriekšējā sezonā par Čehijas čempionu kļuva Galviņš un viņa pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži".