Indrašis gūst savus pirmos vārtus šosezon; Maskavas "Dinamo" uzvar

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: ITAR-TASS/LETA

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis otrdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzēdams Maskavas "Dinamo" komandai svinēt uzvaru.

Maskavieši savā laukumā ar rezultātu 4:2 (0:1, 1:1, 3:0) pārspēja Vladivostokas "Admiral", pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Indrašis vārtus guva trešā perioda astotajā minūtē, kad vairākumā pēc Dmitrija Jaškina metiena ātri noorientējās pie vārtu tālā stabiņa  un raidīja ripu cietoksnī. Maskavieši pamatlaika pēdējās divās minūtēs guva divus vārtus un izrāva uzvaru.

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes  un 20 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un uzvarēja deviņos no 14 iemetieniem.

Viņš otrdien guva savus pirmos vārtus sezonā, jo pirmajās piecās spēlēs latvietis palika "sausā".

Maskavieši ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā.

Turpretī zaudējumu otrdien cieta uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas "Spartak", kas viesos Almati ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) atzina Nursultanas "Baris" pārākumu.

Karsums šajā duelī nospēlēja 16 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un zaudēja visos četros iemetienos, kamēr Daugaviņš 16 minūtēs un 48 sekundēs uzvarēja vienā  no trim iemetieniem.

Šajā mačā "Spartak" komandu vadīja Harijs Vītoliņš, jo galvenais treneris Oļegs Znaroks personīgu iemeslu dēļ dažas turpmākās spēles nebūs pie Maskavas vienības stūres.

"Spartak" ar septiņiem punktiem astoņās spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.