Roberts Uldriķis
Roberts Uldriķis Foto: FC Sion/Facebook

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien guva "Sion" komandas pirmos vārtus, Šveices superlīgā palīdzot svinēt piekto uzvaru pēc kārtas.

Sjonas vienība viesos ar rezultātu 3:1 (1:1) pārspēja cita Latvijas valstsvienības futbolista aizsarga Mārča Oša pārstāvēto "Xamax" vienību.

Šveices čempionātā pēc pirmajām divām spēlēm, kurās "Sion" tika pie viena punkta, svinētas piecas uzvaras pēc kārtas.

Uldriķis spēli sāka sākumsastāvā un tika nomainīts deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām. Tieši viņš mača 37.minūtē pēc Bastiena Tomā centrējuma soda laukumā apsteidza divus mājinieku spēlētājus un ar galvu raidīja bumbu vārtos - 1:0.

Trīs minūtes vēlāk no vārtsarga atlēkšo bumbu vārtos raidīja Marens Haileselasie, pārtraukumā ļaujot doties ar rezultātu 1:1.

Otrajā puslaikā 57. un 70.minūtē divus vārtus viesiem guva Pajtims Kasami, nodrošinot Sjonas klubam uzvaru ar 3:1.

Svētdien Andra Vaņina pārstāvētā "Zurich" uzņems "Thun".

Šveices čempionāta kopvērtējuma vadībā tagad ar 16 punktiem septiņos mačos izvirzījusies "Sion". Sešās spēlēs ar 15 punktiem seko "Basel" un ar 14 punktiem - Bernes "Young Boys".

Vaņina pārstāvētā "Zurich" ar pieciem punktiem ir septītā, bet "Xamax" ar četriem punktiem septiņās spēlēs atrodama pēdējā pozīcijā desmit komandu konkurencē.